Diamond Korrelijsmachine | 280kg/h Zonder 'water' Reserve | 560x569x695(h)mm
€6.317,00
€4.737,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht vr 22 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Korrelijsmachine | 280kg/h Zonder 'water' Reserve | 560x569x695(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€6.317,00
U bespaart €1.579,25 (25%)
€4.737,75 excl. btw
€5.732,68 incl. btw
Of €1.910,89 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | ICE280MWS-R2 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 5 tot 7 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Diamond Korrelijsmachine | 280kg/h Zonder 'water' Reserve | 560x569x695(h)mm van Diamond — professionele kwaliteit voor de horeca. Gewicht: 93,0 kg. Inclusief 1 jaar garantie. Bestel snel en veilig bij Alfa Horeca Equipment.
- Productie 280 kg per 24/u. te combineren met een opslageenheid.- Water condensor.- Systeem met helicoidale vijzel (voortdurende productie).- Getropicaliseerde hermetische unit omgevingstemperatuur +43 °C- Koelmiddel R290 d.m.v. capillair.- Uitvoering in R.V.S. AISI 304.- Apparaat vervaardigd volgens de geldende CE-normenADVANTAGE:Voortdurende productie korrelijs, dankzij een vernieuwende technologie. Ideaal voor het bewaren en presenteren voeding in restaurants, hotels, fastfood... Ideaal voor de farmaceutische laboratoria en in ziekenhuizen.Specificaties
| Breedte | 560mm |
|---|---|
| Diepte | 569mm |
| Hoogte | 695mm |
| Voltage | 230 |
| Kw/h | 1.05 |
| Gewicht | 93Kg |
| Volume | 0.3 |
Bestel de Diamond Korrelijsmachine | 280kg/h zonder 'water' reserve | 560x569x695(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | ICE280MWS-R2 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 5 tot 7 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen




