Diamond Toaster | Lopendeband | 1080 Sneden/u | 3kw | 750x435x260/320(h)mm
€1.322,00
€991,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht vr 22 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Toaster | Lopendeband | 1080 Sneden/u | 3kw | 750x435x260/320(h)mm | 230kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.322,00
U bespaart €330,50 (25%)
€991,50 excl. btw
€1.199,72 incl. btw
Of €399,91 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | GPE/210 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 5 tot 7 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Diamond Toaster | Lopendeband | 1080 Sneden/u | 3kw | 750x435x260/320(h)mm van Diamond is een professionele oplossing uit de categorie Doorlooptoaster. Voorzien van een vermogen van 3 kW, 230V aansluiting. Het gewicht bedraagt 27,0 kg en wordt geleverd met 1 jaar garantie. Bestel bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in Diamond professionele horecaapparatuur. Gratis verzending vanaf €75.
- Productiviteit: 1080 toasts/h- ON/OFF-schakelaar, onafhankelijke bediening (boven, onder)- Snelheidsregelaar de band.- Band in RVS, breedte 210 mm, diepte 500 mm, in hoogte verstelbaar 40-75mm.- Constructie in RVS, de bovenkant is gemaakt om warm te houden.- Verstelbare poten.Afmeting 750x435x260/320(h)mm
kW 3
Gewicht 27 kg
Elektrische aansluiting 230V
Frequentie 50Hz
Inhoud m3 0,12
Specificaties
| Breedte | 750mm |
|---|---|
| Diepte | 435mm |
| Hoogte | 260/320mm |
| Voltage | 230 |
| Kw/h | 3 |
| Gewicht | 26.5Kg |
| Volume | 0.12 |
Bestel de Diamond Toaster | Lopendeband | 1080 Sneden/u | 3kW | 750x435x260/320(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | GPE/210 |
| EAN / Barcode | 5407011594545 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 5 tot 7 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

