Diamond Centrifugale Ventilator | 5000m3/u | Riemgedreven + 2 Snelheden | 1.5kw | 400v | 650x900x650(h)mm
€2.464,00
€1.848,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Centrifugale Ventilator | 5000m3/u | Riemgedreven + 2 Snelheden | 1.5kw | 400v | 650x900x650(h)mm | 1.5kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.464,00
U bespaart €616,00 (25%)
€1.848,00 excl. btw
€2.236,08 incl. btw
Of €745,36 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | CT10/10152VS |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (1 stuk) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Diamond Centrifugale Ventilator | 5000m3/u | Riemgedreven + 2 Snelheden | 1.5kw | 400v | 650x900x650(h)mm van Diamond is een professionele oplossing uit de categorie In Box. Voorzien van een vermogen van 1.5 kW, 400V aansluiting. Extra voordelen: ventilatorkoeling. Het gewicht bedraagt 46,0 kg en wordt geleverd met 1 jaar garantie. Bestel bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in Diamond professionele horecaapparatuur. Gratis verzending vanaf €75.
- Debiet: 5000 m³/u. (met een drukvermindering 300 Pa),- 1220 t/min.- Interne ventilator met dubbele ventilatiesleuf met drijfriem.- Uitvoering in gegalvaniseerd staal.- Frame in aluminium profiel.- Binnen geluiddempende isolatie.- Zijdelingse inspectie voor Naverkoopdienst.- Voorzien soepele manchetten tegen opstuwing en blokken tegen trilling. - Motor met 2 gesloten snelheden, beschermings graad IP54 (max. temperatuur 80°C).- CE gekeurd en voldoend aan de Europese richtlijnen.Specificaties
| Breedte | 650mm |
|---|---|
| Diepte | 900mm |
| Hoogte | 650mm |
| Voltage | 400 |
| Kw/h | 1.5 |
| Gewicht | 46Kg |
| Volume | 0.45 |
Bestel de Diamond Centrifugale Ventilator | 5000m3/u | Riemgedreven + 2 Snelheden | 1.5kW | 400V | 650x900x650(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | CT10/10152VS |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

