Diamond Muurdamkap | 500x500mm | 4275m³/u | 4500x950x400(h)mm
€2.266,00
€1.699,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht vr 22 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Muurdamkap | 500x500mm | 4275m³/u | 4500x950x400(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.266,00
U bespaart €566,50 (25%)
€1.699,50 excl. btw
€2.056,40 incl. btw
Of €685,47 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | CGL4500/N |
| Beschikbaarheid: | op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 5 tot 7 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Diamond Muurdamkap | 500x500mm | 4275m³/u | 4500x950x400(h)mm van Diamond is een professionele oplossing uit de categorie Doosmodel 95cm Diep 40cm Hoog. Extra voordelen: inclusief tapkraan, LED-verlichting. Het gewicht bedraagt 85,0 kg en wordt geleverd met 1 jaar garantie. Bestel bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in Diamond professionele horecaapparatuur. Gratis verzending vanaf €75.
- Debiet de dampkap: 4275 m³/u.- Uitvoering in RVS 18/10 AISI 441.- Onzichtbare zijden in gegalvaniseerde staalplaat.- Zijkanten volledig gelast.- Vetaftapkraan onderaan de dampkap.- Zonder interne motor of regeling.
Afmeting 4500x950x400(h)mm
Gewicht 85 kg
Specificaties
| Breedte | 4500mm |
|---|---|
| Diepte | 950mm |
| Hoogte | 400mm |
| Gewicht | 85Kg |
| Volume | 2.42 |
Bestel de Diamond Muurdamkap | 500x500mm | 4275m³/u | 4500x950x400(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | CGL4500/N |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 5 tot 7 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen




