Diamond Dumpling-/dim Sum Stomer | Vapor Line | Elektrisch | 6x ø150mm | 30°c/110°c | 13.8kw (400v) | Vulkraan + Aftapkraan | 400x750x850(h)mm
€5.631,00
€4.223,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht vr 22 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Dumpling-/dim Sum Stomer | Vapor Line | Elektrisch | 6x ø150mm | 30°c/110°c | 13.8kw (400v) | Vulkraan + Aftapkraan | 400x750x850(h)mm | 13.8kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€5.631,00
U bespaart €1.407,75 (25%)
€4.223,25 excl. btw
€5.110,13 incl. btw
Of €1.703,38 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | CEV40/6-14 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 5 tot 7 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De gespecialiseerde VAPOR LINE stoomkokers zijn ontworpen voor de hoogst mogelijke kwaliteit bereiding dim sum en andere soorten dumplings. De serie is verkrijgbaar in zowel tafel- als staande modellen, zodat voor elke situatie een perfect model beschikbaar is!
Optimale VerhittingDit staande model heeft efficiënte elektrische stoomverhitting met hoog rendement en een apart verhittingselement per stoommandlocatie. Het temperatuurbereik 30°C/110°C kan eenvoudig in 3 standen worden ingesteld met de stevige draaiknoppen, waarbij de 3 mandlocaties links en rechts onafhankelijk elkaar kunnen worden bediend. En de LED-controlelampjes en veiligheidsthermostaat zorgen daarbij voor extra gebruiksveiligheid.
Praktische ConstructieHet apparaat heeft een ruim kookoppervlak met capaciteit voor 6 stapels max. 3 bamboe stoommanden tot Ø 150 mm (in totaal 18 manden) en de behuizing is gemaakt hoogwaardig RVS met krasbestendige Orbital-afwerking en kuip in extra zoutbestendig RVS. De stevige verstelbare RVS poten zorgen niet alleen voor stabielere plaatsing, ook op enigszins ongelijke ondergrond, maar maken het ook mogelijk om de werkhoogte enigszins aan te passen (± 25 mm).
Optimaal GebruiksgemakDe dumplingstomer is uitgevoerd met maar liefst twee handige waterkranen aan de achterkant, met bediening aan de voorkant, waarmee vullen extra makkelijk wordt gemaakt, en een aftapkraan achter de deur de onderkast, zodat ook legen en schoonmaken zeer eenvoudig is.
Let op, het apparaat dient i.c.m. een geschikte waterontharder op het waternet te worden aangesloten. De weergegeven bamboe stoommanden dienen ter illustratie en zijn niet bijgesloten.
Bestel de Diamond Dumpling-/Dim Sum Stomer | VAPOR LINE | Elektrisch | 6x Ø150mm | 30°C/110°C | 13.8kW (400V) | Vulkraan + Aftapkraan | 400x750x850(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Optimale VerhittingDit staande model heeft efficiënte elektrische stoomverhitting met hoog rendement en een apart verhittingselement per stoommandlocatie. Het temperatuurbereik 30°C/110°C kan eenvoudig in 3 standen worden ingesteld met de stevige draaiknoppen, waarbij de 3 mandlocaties links en rechts onafhankelijk elkaar kunnen worden bediend. En de LED-controlelampjes en veiligheidsthermostaat zorgen daarbij voor extra gebruiksveiligheid.
Praktische ConstructieHet apparaat heeft een ruim kookoppervlak met capaciteit voor 6 stapels max. 3 bamboe stoommanden tot Ø 150 mm (in totaal 18 manden) en de behuizing is gemaakt hoogwaardig RVS met krasbestendige Orbital-afwerking en kuip in extra zoutbestendig RVS. De stevige verstelbare RVS poten zorgen niet alleen voor stabielere plaatsing, ook op enigszins ongelijke ondergrond, maar maken het ook mogelijk om de werkhoogte enigszins aan te passen (± 25 mm).
Optimaal GebruiksgemakDe dumplingstomer is uitgevoerd met maar liefst twee handige waterkranen aan de achterkant, met bediening aan de voorkant, waarmee vullen extra makkelijk wordt gemaakt, en een aftapkraan achter de deur de onderkast, zodat ook legen en schoonmaken zeer eenvoudig is.
Let op, het apparaat dient i.c.m. een geschikte waterontharder op het waternet te worden aangesloten. De weergegeven bamboe stoommanden dienen ter illustratie en zijn niet bijgesloten.
Specificaties
| Serie | Diamond VAPOR LINE |
|---|---|
| Type | CEV40/6-14 |
| Uitvoering | Staand model |
| Verhitting | Elektrisch |
| Bruto inhoud | 2x 20 liter |
| Capaciteit | 6x Ø 150 mm |
| Vulkraan/-kranen | Ja |
| Aftapkraan/-kranen | Ja |
| Temperatuurbereik | 30°C / 110°C |
| Bediening | Analoog |
| Timer | Nee |
| Materiaal | RVS AISI-430, RVS AISI-304 |
| Onderstel | Ja |
| Indeling onderstel | Draaideur |
| Verstelbare poten | Ja |
| Wateraansluiting | Ja |
| Afvoeraansluiting | Ja |
| Vermogen | 13,8 kW (6x 2,3 kW) |
| Voeding | 400 V |
| Stekkerklaar | Nee |
| Gewicht | 61 kg |
| Breedte | 400 mm |
| Diepte | 750 mm |
| Hoogte | 850 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur (i.c.m. ontharder) |
Bestel de Diamond Dumpling-/Dim Sum Stomer | VAPOR LINE | Elektrisch | 6x Ø150mm | 30°C/110°C | 13.8kW (400V) | Vulkraan + Aftapkraan | 400x750x850(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | CEV40/6-14 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 5 tot 7 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

