Diamond Koelcel | Minicold Evo | Incl. Motor | 12m³ | -5°c/+5°c | Isolatie 80mm | 230v | 2590x2590x2190(h)mm
€8.283,00
€6.212,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Koelcel | Minicold Evo | Incl. Motor | 12m³ | -5°c/+5°c | Isolatie 80mm | 230v | 2590x2590x2190(h)mm | 2430x2430x2030(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€8.283,00
U bespaart €2.070,75 (25%)
€6.212,25 excl. btw
€7.516,82 incl. btw
Of €2.505,61 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | C118A/PM-LIQ |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (1 stuk) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Minicold EVO serie is een nieuwe lijn koel- en vriescellen Diamond. De hoge kwaliteit cellen zijn voorzien perifere hoeken en lineaire verbindingspanelen voor eenvoudigere montage. De interne hoeken en randen zijn allemaal afgerond zonder transferlijsten voor écht optimale hygiëne.
Inclusief KoelunitDeze koelcel wordt geleverd inclusief bijpassende Diamond koelunit, welke in de wand de cel komt te hangen met een binnendeel dat zorgt voor geforceerde koeling en een buitendeel met digitaal touchbedieningspaneel. De koelunit heeft een temperatuurbereik -5°C/+5°C, automatische ontdooiing en natuurlijke condensverdamping, waarbij de afvoerpijp de verdamper is voorzien een weerstand om ijsvorming te voorkomen.
Verder maakt de koelunit gebruik milieuvriendelijk koelmiddel en is deze ook geschikt voor gebruik in koelere én zeer warme omgevingen, minimaal 5°C tot maar liefst 40°C. De behuizing is uitgevoerd in stevig gegalvaniseerd staal met witte afwerking en de unit wordt standaard geleverd met hogedrukschakelaar, KVL-ventiel en kabels en microschakelaar voor schakeling de verlichting door het openen en sluiten de koelceldeur.
Vloer & WandenDe vloer is versterkt met 12 mm multiplex en heeft een antislip-fenolhars afwerking in honingraatstructuur. De wanden zijn uitgevoerd in verzinkt staalplaat met anti-toxische (voedselveilige) en krasbestendige witte coating. De hoge dichtheid isolatie de wand- en vloerpanelen zorgt voor optimaal temperatuurbehoud en ook de hoeken en verbindingsstukken zijn voorzien hoge dichtheid isolatie.
DeurDe klapdeur is voorzien dezelfde isolatie als de wanden, heeft een geanodiseerd aluminium kozijn, magnetische sluiting, deurstop op 100°, stevige externe handgreep met slot, interne sluiting met veiligheidsvoorziening tegen insluiten en wordt standaard rechts scharnierend geleverd, maar op aanvraag is links scharnierend ook mogelijk.
Accessoires & ToebehorenDe Diamond Minicold EVO serie cellen worden geleverd met voormontagekit (incl. plafondsteun) voor extra eenvoudige montage en bovendien zijn er diverse toebehoren en accessoires verkrijgbaar, zoals rekwerken voor optimaal ruimtegebruik, strokengordijnen voor minder koudeverlies en oprijplaten voor eenvoudig in-/uitrijden met transportwagens!
Belangrijke AandachtspuntenDe koelcel kan uitsluitend op een egale waterpas vloer worden geplaatst, zonder oneffenheden. De vloer moet voldoende draagkracht hebben en de ruimte waar de cel wordt geplaatst, inclusief de vloer, moet daarnaast bestand zijn tegen vocht en hoge luchtvochtigheid.
Let op, koel-/vriescellen met korte wanden is het mogelijk dat de koel-/vriesunit en toegangsdeur niet naast elkaar in dezelfde wand passen.
Bestel de Diamond Koelcel | Minicold EVO | Incl. Motor | 12m³ | -5°C/+5°C | Isolatie 80mm | 230V | 2590x2590x2190(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Inclusief KoelunitDeze koelcel wordt geleverd inclusief bijpassende Diamond koelunit, welke in de wand de cel komt te hangen met een binnendeel dat zorgt voor geforceerde koeling en een buitendeel met digitaal touchbedieningspaneel. De koelunit heeft een temperatuurbereik -5°C/+5°C, automatische ontdooiing en natuurlijke condensverdamping, waarbij de afvoerpijp de verdamper is voorzien een weerstand om ijsvorming te voorkomen.
Verder maakt de koelunit gebruik milieuvriendelijk koelmiddel en is deze ook geschikt voor gebruik in koelere én zeer warme omgevingen, minimaal 5°C tot maar liefst 40°C. De behuizing is uitgevoerd in stevig gegalvaniseerd staal met witte afwerking en de unit wordt standaard geleverd met hogedrukschakelaar, KVL-ventiel en kabels en microschakelaar voor schakeling de verlichting door het openen en sluiten de koelceldeur.
Vloer & WandenDe vloer is versterkt met 12 mm multiplex en heeft een antislip-fenolhars afwerking in honingraatstructuur. De wanden zijn uitgevoerd in verzinkt staalplaat met anti-toxische (voedselveilige) en krasbestendige witte coating. De hoge dichtheid isolatie de wand- en vloerpanelen zorgt voor optimaal temperatuurbehoud en ook de hoeken en verbindingsstukken zijn voorzien hoge dichtheid isolatie.
DeurDe klapdeur is voorzien dezelfde isolatie als de wanden, heeft een geanodiseerd aluminium kozijn, magnetische sluiting, deurstop op 100°, stevige externe handgreep met slot, interne sluiting met veiligheidsvoorziening tegen insluiten en wordt standaard rechts scharnierend geleverd, maar op aanvraag is links scharnierend ook mogelijk.
Accessoires & ToebehorenDe Diamond Minicold EVO serie cellen worden geleverd met voormontagekit (incl. plafondsteun) voor extra eenvoudige montage en bovendien zijn er diverse toebehoren en accessoires verkrijgbaar, zoals rekwerken voor optimaal ruimtegebruik, strokengordijnen voor minder koudeverlies en oprijplaten voor eenvoudig in-/uitrijden met transportwagens!
Belangrijke AandachtspuntenDe koelcel kan uitsluitend op een egale waterpas vloer worden geplaatst, zonder oneffenheden. De vloer moet voldoende draagkracht hebben en de ruimte waar de cel wordt geplaatst, inclusief de vloer, moet daarnaast bestand zijn tegen vocht en hoge luchtvochtigheid.
Let op, koel-/vriescellen met korte wanden is het mogelijk dat de koel-/vriesunit en toegangsdeur niet naast elkaar in dezelfde wand passen.
Specificaties
| Serie | Diamond Minicold EVO |
|---|---|
| Bruto inhoud | 11,99 m³ |
| Binnenafmetingen | B 2430 x D 2430 x H 2030 mm |
| Koel-/vriesunit | Ja |
| Temperatuurbereik | -5°C / +5°C |
| Koelmiddel | R290 |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Condensverdamping | Automatisch |
| Omgevingstemperatuur | 5°C / 40°C (40% RLV) |
| Bediening | Touch |
| Winterregeling | Nee |
| Aansluitwaarde koelunit | 0,78 kW |
| Voeding koelunit | 230 V |
| Afmetingen koelunit | B 420 x D 320/876 x H 728 mm |
| Materiaal wanden | Verzinkt staalplaat |
| Afwerking wanden | Wit gelakt (antitoxisch, krasbestendig) |
| Isolatiedikte | 80 mm |
| Isolatietype | CFK-vrij polyurethaan (43 kg/m³) |
| Afwerking vloer | Fenolhars (antislip) |
| Vloerbelasting | Max. 4000 kg/m² (140 kg puntbelasting) |
| Montagesysteem | Haaksysteem |
| Deuropening | B 800 x H 1900 mm |
| Deurlocatie | Voor-/zijkant |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Op aanvraag (vóór levering) |
| Zelfsluitend | Ja |
| Afsluitbaar | Ja |
| Deurverwarming | Ja |
| Gewicht | 611 kg |
| Breedte | 2590 mm |
| Diepte | 2590 mm |
| Hoogte | 2190 mm |
Bestel de Diamond Koelcel | Minicold EVO | Incl. Motor | 12m³ | -5°C/+5°C | Isolatie 80mm | 230V | 2590x2590x2190(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | C118A/PM-LIQ |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen







