Diverso by Diamond Koelcel | Incl. Motor | 4.07m³ | -2°c/+8°c | Isolatie 60mm | 230v | 1550x1350x2150(h)mm
€5.131,00
€3.848,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diverso by Diamond Koelcel | Incl. Motor | 4.07m³ | -2°c/+8°c | Isolatie 60mm | 230v | 1550x1350x2150(h)mm | 1430x1230x2030(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€5.131,00
U bespaart €1.282,75 (25%)
€3.848,25 excl. btw
€4.656,38 incl. btw
Of €1.552,13 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | WR-C1714-6P |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (1 stuk) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze koelcel Diverso by Diamond wordt geleverd inclusief monobloc koelunit, welke in het wandpaneel naast de deur is voorgemonteerd met een binnendeel dat zorgt voor geforceerde koeling de cel en een buitendeel met digitaal bedieningspaneel. De koelunit heeft een temperatuurbereik -2°C/+8°C, automatische ontdooiing en automatische condensverdamping.
Vloer & WandenDe vloer is versterkt met 12 mm multiplex en heeft een antislip-fenolhars afwerking in honingraatstructuur. De wanden zijn uitgevoerd in verzinkt staalplaat met anti-toxische (voedselveilige) en krasbestendige witte coating. De hoge dichtheid isolatie de wand- en vloerpanelen zorgt voor optimaal temperatuurbehoud en ook de hoek-/verbindingsstukken zijn voorzien hoge dichtheid isolatie.
DraaideurDe draaideur met scharnieren rechts is voorzien dezelfde isolatie als de wanden, heeft een geanodiseerd aluminium frame, magnetische sluiting, deurstop op 100°, stevige externe handgreep met slot en interne sluiting met veiligheidsvoorziening tegen insluiten.
Accessoires & ToebehorenDe cellen Diverso by Diamond worden geleverd met voormontagekit (incl. plafondsteun) voor extra eenvoudige montage en bovendien zijn er diverse toebehoren en accessoires verkrijgbaar, zoals rekwerken voor optimaal ruimtegebruik, strokengordijnen voor minder koudeverlies en oprijplaten voor eenvoudig in-/uitrijden met transportwagens!
Belangrijke AandachtspuntenDe koelcel kan uitsluitend op een egale waterpas vloer worden geplaatst, zonder oneffenheden. De vloer moet voldoende draagkracht hebben en de ruimte waar de cel wordt geplaatst, inclusief de vloer, moet daarnaast bestand zijn tegen vocht en hoge luchtvochtigheid.
Bestel de Diverso by Diamond Koelcel | Incl. Motor | 4.07m³ | -2°C/+8°C | Isolatie 60mm | 230V | 1550x1350x2150(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Vloer & WandenDe vloer is versterkt met 12 mm multiplex en heeft een antislip-fenolhars afwerking in honingraatstructuur. De wanden zijn uitgevoerd in verzinkt staalplaat met anti-toxische (voedselveilige) en krasbestendige witte coating. De hoge dichtheid isolatie de wand- en vloerpanelen zorgt voor optimaal temperatuurbehoud en ook de hoek-/verbindingsstukken zijn voorzien hoge dichtheid isolatie.
DraaideurDe draaideur met scharnieren rechts is voorzien dezelfde isolatie als de wanden, heeft een geanodiseerd aluminium frame, magnetische sluiting, deurstop op 100°, stevige externe handgreep met slot en interne sluiting met veiligheidsvoorziening tegen insluiten.
Accessoires & ToebehorenDe cellen Diverso by Diamond worden geleverd met voormontagekit (incl. plafondsteun) voor extra eenvoudige montage en bovendien zijn er diverse toebehoren en accessoires verkrijgbaar, zoals rekwerken voor optimaal ruimtegebruik, strokengordijnen voor minder koudeverlies en oprijplaten voor eenvoudig in-/uitrijden met transportwagens!
Belangrijke AandachtspuntenDe koelcel kan uitsluitend op een egale waterpas vloer worden geplaatst, zonder oneffenheden. De vloer moet voldoende draagkracht hebben en de ruimte waar de cel wordt geplaatst, inclusief de vloer, moet daarnaast bestand zijn tegen vocht en hoge luchtvochtigheid.
Specificaties
| Bruto inhoud | 4,07 m³ |
|---|---|
| Binnenafmetingen | B 1430 x D 1230 x H 2030 mm |
| Koel-/vriesunit | Ja |
| Temperatuurbereik | -2°C / +8°C |
| Koelmiddel | R452a |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Condensverdamping | Automatisch |
| Bediening | Digitaal |
| Aansluitwaarde koelunit | 0,67 kW |
| Voeding koelunit | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Materiaal wanden | Verzinkt staalplaat |
| Afwerking wanden | Wit gelakt (antitoxisch, krasbestendig) |
| Isolatiedikte | 60 mm |
| Isolatietype | CFK-vrij polyurethaan (43 kg/m³) |
| Afwerking vloer | Fenolhars (antislip) |
| Vloerbelasting | Max. 4000 kg/m² (140 kg puntbelasting) |
| Montagesysteem | Haaksysteem |
| Deuropening | B 700 x H 1900 mm |
| Deurlocatie | Voor-/achterkant |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Nee |
| Zelfsluitend | Ja |
| Afsluitbaar | Ja |
| Deurverwarming | Nee |
| Gewicht | 290 kg |
| Breedte | 1550 mm |
| Diepte | 1350 mm |
| Hoogte | 2150 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de Diverso by Diamond Koelcel | Incl. Motor | 4.07m³ | -2°C/+8°C | Isolatie 60mm | 230V | 1550x1350x2150(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | WR-C1714-6P |
| EAN / Barcode | 5407011590592 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen




