Diamond Salamander/toaster | Gas | 4 Standen | 800x590x590(h)mm
€2.468,00
€1.851,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht vr 22 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Salamander/toaster | Gas | 4 Standen | 800x590x590(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.468,00
U bespaart €617,00 (25%)
€1.851,00 excl. btw
€2.239,71 incl. btw
Of €746,57 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | 81P |
| Beschikbaarheid: | op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 5 tot 7 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Diamond Salamander/toaster | Gas | 4 Standen | 800x590x590(h)mm van Diamond is een professionele oplossing uit de categorie Toasters Salamanders. Extra voordelen: LED-verlichting. Het gewicht bedraagt 1,0 kg en wordt geleverd met 1 jaar garantie. Bestel bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in Diamond professionele horecaapparatuur. Gratis verzending vanaf €75.
- Volledig vervaardigt in R.V.S.- 1 warmzone voor economisch koken met volle of halve kracht.- 2 keramische hoge druk buisbranders, bolkraanregeling veiligheidsthermokoppels.- Eenvoudig onderhoud door verwijderbare schotel.- Optie: wandbevestiging.Specificaties
| Breedte | 800mm |
|---|---|
| Diepte | 590mm |
| Hoogte | 590mm |
| Kcal/h | 7000 |
| Gewicht | 40Kg |
| Volume | 0.4 |
Bestel de Diamond Salamander/Toaster | Gas | 4 Standen | 800x590x590(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | 81P |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 5 tot 7 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


