Emga Gastronorm Bak Wit Melamine | 1/3 GN | 32,5x17,6x6,5(h)cm
€15,65
€13,30
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 20 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Emga Gastronorm Bak Wit Melamine | 1/3 GN | 32,5x17,6x6,5(h)cm | GN 1/3
€15,65
U bespaart €2,35 (15%)
€13,30 excl. btw
€16,10 incl. btw
Of €5,37 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Emga |
| Artikelnummer: | 060333 |
| Beschikbaarheid: | Niet op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | Op aanvraag |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
wit, uit een reeks professionele en hoogwaardige melamine producten, zeer zware kwaliteit en met een hoge breukbestendigheid.
Afmeting 32,5x17,6x6,5(h)cm
Bestel de EMGA Gastronorm bak wit melamine | 1/3 GN | 32,5x17,6x6,5(h)cm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Afmeting 32,5x17,6x6,5(h)cm
Specificaties
| Breedte | 325mm |
|---|---|
| Diepte | 176mm |
| Hoogte | 65mm |
Bestel de EMGA Gastronorm bak wit melamine | 1/3 GN | 32,5x17,6x6,5(h)cm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Emga |
|---|---|
| Artikelnummer | 060333 |
| EAN / Barcode | 08421661220088 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | Op aanvraag |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

