Combisteel Inbox Afzuigmotor | 3000m³/u | Centrifugaal | 4.5a | 0.55kw (230v) | 500x550x522(h)mm
€435,00
€326,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Inbox Afzuigmotor | 3000m³/u | Centrifugaal | 4.5a | 0.55kw (230v) | 500x550x522(h)mm | .55kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€435,00
U bespaart €108,75 (25%)
€326,25 excl. btw
€394,76 incl. btw
Of €131,59 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7085.0035 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (13 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele inbox afzuigmotor CombiSteel zorgt voor optimale afzuiging met een capaciteit tot 3000 m³/uur en is geschikt voor diverse soorten toepassingen. De centrifugale afzuigmotor heeft een maximale rotatiesnelheid 1200 RPM, is geplaatst in een robuuste metalen behuizing en heeft een luchtafvoer Ø 355 mm.
De afzuigmotoren CombiSteel zijn bovendien perfect geschikt om met het zeer uitgebreide assortiment afzuigkappen ditzelfde hoogwaardige merk gecombineerd te worden!
Bestel de CombiSteel Inbox Afzuigmotor | 3000m³/u | Centrifugaal | 4.5A | 0.55kW (230V) | 500x550x522(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De afzuigmotoren CombiSteel zijn bovendien perfect geschikt om met het zeer uitgebreide assortiment afzuigkappen ditzelfde hoogwaardige merk gecombineerd te worden!
Specificaties
| Type | CombiSteel AFMB-9-9-1200 |
|---|---|
| Uitvoering | Inbox |
| Motortype | Centrifugaal |
| Afzuigcapaciteit | 3000 m³/uur |
| Luchtafvoer | Ø 355 mm |
| Aansluitwaarde | 0,55 kW / 4,5 A |
| Voeding | 230 V |
| Breedte | 500 mm |
| Diepte | 550 mm |
| Hoogte | 522 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de CombiSteel Inbox Afzuigmotor | 3000m³/u | Centrifugaal | 4.5A | 0.55kW (230V) | 500x550x522(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7085.0035 |
| EAN / Barcode | 6153300731793 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


