Combisteel Koelkast | Energiezuinig | 101l | Rvs | +2°c/+8°c | Geforceerd | Wielen | 600x605x810(h)mm
€799,00
€599,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Koelkast | Energiezuinig | 101l | Rvs | +2°c/+8°c | Geforceerd | Wielen | 600x605x810(h)mm | 484x470x620(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€799,00
U bespaart €199,75 (25%)
€599,25 excl. btw
€725,09 incl. btw
Of €241,70 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7450.0530 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (11 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele koeling CombiSteel is beschikbaar als koelkast met een draaideur, 2 laden of 3 laden, maar is daarnaast ook beschikbaar als vrieskast met draaideur. Al deze modellen zijn uitgevoerd met behuizing en interieur in robuust RVS met geborstelde afwerking, perfect voor gebruik in de horeca of andere professionele omgevingen.
Krachtig & ZuinigDe krachtige koelprestaties deze uitvoering met draaideur worden gegarandeerd door geforceerde koeling, voor optimale koudeverdeling en snel temperatuurherstel na openen, met een temperatuurbereik +2°C/+8°C, handige automatische ontdooiing en digitale bediening met duidelijk display.
Daarnaast is de koelkast geclassificeerd onder energielabel A, de meest zuinige categorie, maakt het apparaat gebruik milieuvriendelijk koelmiddel en is het ook geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot 30°C.
Praktische ConstructieDe koelkast heeft een behuizing en interieur in hoogwaardig RVS met geborstelde afwerking en wordt geleverd met 3 verstelbare roosters, voor praktische en flexibele inrichting de binnenruimte. Voor extra gebruiksgemak heeft de deur een slot en ingewerkte handgreep over de volledige hoogte. Daarnaast zorgen de stelvoetjes aan de voorkant voor stabielere plaatsing, ook op enigszins ongelijke ondergrond, en is de achterkant voorzien rollers, voor eenvoudiger verrijden!
Bestel de CombiSteel Koelkast | Energiezuinig | 101L | RVS | +2°C/+8°C | Geforceerd | Wielen | 600x605x810(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Krachtig & ZuinigDe krachtige koelprestaties deze uitvoering met draaideur worden gegarandeerd door geforceerde koeling, voor optimale koudeverdeling en snel temperatuurherstel na openen, met een temperatuurbereik +2°C/+8°C, handige automatische ontdooiing en digitale bediening met duidelijk display.
Daarnaast is de koelkast geclassificeerd onder energielabel A, de meest zuinige categorie, maakt het apparaat gebruik milieuvriendelijk koelmiddel en is het ook geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot 30°C.
Praktische ConstructieDe koelkast heeft een behuizing en interieur in hoogwaardig RVS met geborstelde afwerking en wordt geleverd met 3 verstelbare roosters, voor praktische en flexibele inrichting de binnenruimte. Voor extra gebruiksgemak heeft de deur een slot en ingewerkte handgreep over de volledige hoogte. Daarnaast zorgen de stelvoetjes aan de voorkant voor stabielere plaatsing, ook op enigszins ongelijke ondergrond, en is de achterkant voorzien rollers, voor eenvoudiger verrijden!
Specificaties
| Bruto inhoud | 101 liter |
|---|---|
| Binnenafmetingen | B 484 x D 470 x H 620 mm |
| Materiaal | RVS AISI-430 |
| Kleur / afwerking | Geborsteld |
| Temperatuurbereik | +2°C / +8°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R600a (55 g) |
| Omgevingstemperatuur | Max. 30°C |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 58 mm |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 3 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Rooster-/niveauformaat | 2x 463 x 316 mm, 1x 507 x 225 mm |
| Deur(en) | 1 |
| Soort deur(en) | Draaideur (dicht) |
| Scharnierkant | Rechts |
| Slot | Ja |
| Wielen | Ja |
| Geluidsniveau | < 40 dB(A) |
| Energielabel | A |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 0,95 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 347 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,15 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 44 kg |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 605 mm |
| Hoogte | 810 mm |
Bestel de CombiSteel Koelkast | Energiezuinig | 101L | RVS | +2°C/+8°C | Geforceerd | Wielen | 600x605x810(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7450.0530 |
| EAN / Barcode | 6153302429469 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



