Combisteel Koelwerkbank | Laag Model | 402l | 8 Laden | +2°c/+8°c | Geforceerd | 2000x700x650(h)mm
€1.945,00
€1.458,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Koelwerkbank | Laag Model | 402l | 8 Laden | +2°c/+8°c | Geforceerd | 2000x700x650(h)mm | 1669x580x364(h)mm
GRATIS VERZENDING
€1.945,00
U bespaart €486,25 (25%)
€1.458,75 excl. btw
€1.765,09 incl. btw
Of €588,36 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7950.0455 |
| Beschikbaarheid: | Niet op voorraad |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze koelwerkbank CombiSteel biedt een ruime en efficiënte koelopslag, terwijl het compacte ontwerp met een hoogte slechts 650 mm perfect onder bestaande werkbladen past. Het geforceerde koelsysteem zorgt voor een constante en gelijkmatige temperatuur, terwijl de automatische ontdooiing het onderhoud minimaliseert en de hygiëne bevordert. De digitale temperatuurweergave biedt nauwkeurige controle, terwijl de RVS behuizing zorgt voor een duurzame en eenvoudig te reinigen afwerking.
Of je nu ingrediënten vers wilt houden of een efficiënte werkruimte nodig hebt, deze koelwerkbank met 8 laden is een onmisbare toevoeging aan elke professionele keuken. Kies voor deze koelwerkbank CombiSteel en ervaar het gemak hoogwaardige koelopslag!
Bestel de CombiSteel Koelwerkbank | Laag Model | 402L | 8 Laden | +2°C/+8°C | Geforceerd | 2000x700x650(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Of je nu ingrediënten vers wilt houden of een efficiënte werkruimte nodig hebt, deze koelwerkbank met 8 laden is een onmisbare toevoeging aan elke professionele keuken. Kies voor deze koelwerkbank CombiSteel en ervaar het gemak hoogwaardige koelopslag!
Specificaties
| Uitvoering | Laag model |
|---|---|
| Bruto inhoud | 402 liter |
| Binnenafmetingen | B 1669 x D 580 x H 364 mm |
| Deur(en) | Nee |
| Lade(n) | 8 |
| Achteropstand | Nee |
| Temperatuurbereik | +2°C / +8°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 43°C |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Bediening | Digitaal |
| Materiaal | RVS AISI-201 (intern, extern) |
| Wielen | Nee |
| Aansluitwaarde | 0,27 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 125 kg |
| Breedte | 2000 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 650 mm |
Bestel de CombiSteel Koelwerkbank | Laag Model | 402L | 8 Laden | +2°C/+8°C | Geforceerd | 2000x700x650(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7950.0455 |
| EAN / Barcode | 6153305589573 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

