Combisteel Koelkast | Serie Irm | 770l | Zwart | 0°c/+10°c | Geforceerd | Draaideuren | Wielen (geremd) | 1100x596x2003(h)mm
€1.320,00
€990,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Koelkast | Serie Irm | 770l | Zwart | 0°c/+10°c | Geforceerd | Draaideuren | Wielen (geremd) | 1100x596x2003(h)mm | 1100x525x1911(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.320,00
U bespaart €330,00 (25%)
€990,00 excl. btw
€1.197,90 incl. btw
Of €399,30 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7455.3150 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze koelkast met strak modern design uit de SERIE IRM CombiSteel is uitgevoerd met zowel interieur als exterieur in luxe zwarte afwerking. Door de beperkte diepte neemt het apparaat zo min mogelijk vloeroppervlak in beslag en de serie is beschikbaar in uitvoeringen met 2 of 3 deuren, welke haast naadloos naast elkaar kunnen worden geplaatst, zodat een complete inrichting kan worden samengesteld.
Hoogwaardige PresentatieHet grote glasoppervlak, de interne LED-verlichting en de strakke afwerking zorgen dat de inhoud de koelkast direct in het oog springt en extra opvalt. En de koelunit is zo geplaatst dat deze niet alleen volledig uit het zicht is, maar ook zorgt dat de binnenruimte volledig tot de bodem kan worden benut, wat voor een extra strakke uitstraling en optimaal gebruikscomfort zorgt.
Krachtige & Zuinige KoelingHet apparaat is voorzien krachtige geforceerde koeling, voor optimale verdeling de koude lucht en snel temperatuurherstel na openen, met een temperatuurbereik 0°C/+10°C, praktische automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening met duidelijk display.
De koelkast is geclassificeerd onder energielabel B, een zéér zuinige categorie, en het apparaat maakt gebruik milieuvriendelijk koelmiddel.
Optimaal GebruiksgemakDe koelkast wordt geleverd inclusief 5 verstelbare roosters per deur, zodat de binnenruimte flexibel en naar wens kan worden ingericht. En de koeling is voorzien geremde zwenkwielen in combinatie met stelpoten, voor eenvoudig verplaatsen en schoonmaken rond en onder het apparaat, terwijl het niet onbedoeld kan verrijden!
Bestel de CombiSteel Koelkast | SERIE IRM | 770L | Zwart | 0°C/+10°C | Geforceerd | Draaideuren | Wielen (Geremd) | 1100x596x2003(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Hoogwaardige PresentatieHet grote glasoppervlak, de interne LED-verlichting en de strakke afwerking zorgen dat de inhoud de koelkast direct in het oog springt en extra opvalt. En de koelunit is zo geplaatst dat deze niet alleen volledig uit het zicht is, maar ook zorgt dat de binnenruimte volledig tot de bodem kan worden benut, wat voor een extra strakke uitstraling en optimaal gebruikscomfort zorgt.
Krachtige & Zuinige KoelingHet apparaat is voorzien krachtige geforceerde koeling, voor optimale verdeling de koude lucht en snel temperatuurherstel na openen, met een temperatuurbereik 0°C/+10°C, praktische automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening met duidelijk display.
De koelkast is geclassificeerd onder energielabel B, een zéér zuinige categorie, en het apparaat maakt gebruik milieuvriendelijk koelmiddel.
Optimaal GebruiksgemakDe koelkast wordt geleverd inclusief 5 verstelbare roosters per deur, zodat de binnenruimte flexibel en naar wens kan worden ingericht. En de koeling is voorzien geremde zwenkwielen in combinatie met stelpoten, voor eenvoudig verplaatsen en schoonmaken rond en onder het apparaat, terwijl het niet onbedoeld kan verrijden!
Specificaties
| Serie | CombiSteel SERIE IRM |
|---|---|
| Type | IRM-770R BL |
| Bruto inhoud | 770 liter |
| Binnenafmetingen | B 1100 x D 525 x H 1911 mm |
| Materiaal | Staal |
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Temperatuurbereik | 0°C / +10°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 (75 g) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 10 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Rooster-/niveauformaat | 500 x 378 mm |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 2 |
| Soort deur(en) | Draaideuren (glas) |
| Slot | Nee |
| Wielen | Ja |
| Energielabel | B |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 3,5 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 1278 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,41 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 107 kg |
| Breedte | 1100 mm |
| Diepte | 596 mm |
| Hoogte | 2003 mm |
Bestel de CombiSteel Koelkast | SERIE IRM | 770L | Zwart | 0°C/+10°C | Geforceerd | Draaideuren | Wielen (Geremd) | 1100x596x2003(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7455.3150 |
| EAN / Barcode | 6153303666696 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen







