Combisteel Ijsblokjesdispenser | 60kg/u | 560x855x1360(h)mm
€4.850,00
€3.637,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Ijsblokjesdispenser | 60kg/u | 560x855x1360(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€4.850,00
U bespaart €1.212,50 (25%)
€3.637,50 excl. btw
€4.401,38 incl. btw
Of €1.467,13 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7081.0035 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (4 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze praktische ijsblokjesdispenser CombiSteel is ideaal om klanten of gasten zelf ijsblokjes te kunnen laten pakken en heeft een dispenscapaciteit tot maar liefst 60 kg ijsblokjes per uur. Bediening is heel eenvoudig met de grote duwknop direct boven de dispenseruitgang en het apparaat kan bovendien probleemloos de grote opening aan de bovenkant worden bijgevuld.
Het apparaat is geschikt voor ijsblokjes met een formaat 22 x 22 x 22 mm en is daardoor ideaal voor gebruik i.c.m. diverse CombiSteel ijsblokjesmachines die op dit formaat kunnen worden ingesteld. De robuuste RVS behuizing met geborstelde afwerking zorgt samen met de zwarte kunststof afwerking rond de dispenser voor zowel een strakke, moderne uitstraling als eenvoudig schoonmaken. En door de grote stelpoten is het apparaat ook op enigszins ongelijke ondergrond stabiel neer te zetten!
Let op, dit betreft een ijsblokjesdispenser en geen ijsblokjesmachine; het apparaat maakt zelf geen ijsblokjes. De dispenser is uitsluitend geschikt voor ijsblokjes met een formaat 22 x 22 x 22 mm. Gebruik i.c.m. een bijpassende CombiSteel ijsblokjesmachine met het juiste formaat ijsblokjes wordt aangeraden (artikelnrs. beginnend met COM-7018...).
Bestel de CombiSteel IJsblokjesdispenser | 60kg/u | 560x855x1360(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Het apparaat is geschikt voor ijsblokjes met een formaat 22 x 22 x 22 mm en is daardoor ideaal voor gebruik i.c.m. diverse CombiSteel ijsblokjesmachines die op dit formaat kunnen worden ingesteld. De robuuste RVS behuizing met geborstelde afwerking zorgt samen met de zwarte kunststof afwerking rond de dispenser voor zowel een strakke, moderne uitstraling als eenvoudig schoonmaken. En door de grote stelpoten is het apparaat ook op enigszins ongelijke ondergrond stabiel neer te zetten!
Let op, dit betreft een ijsblokjesdispenser en geen ijsblokjesmachine; het apparaat maakt zelf geen ijsblokjes. De dispenser is uitsluitend geschikt voor ijsblokjes met een formaat 22 x 22 x 22 mm. Gebruik i.c.m. een bijpassende CombiSteel ijsblokjesmachine met het juiste formaat ijsblokjes wordt aangeraden (artikelnrs. beginnend met COM-7018...).
Specificaties
| Dispenscapaciteit | ≤ 60 kg/uur |
|---|---|
| Bediening | Duwknop |
| Lekbak | Ja |
| Materiaal | RVS AISI-304 |
| Afvoeraansluiting | Ja |
| Aansluitwaarde | 0,21 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 83 kg |
| Breedte | 560 mm |
| Diepte | 855 mm |
| Hoogte | 1360 mm |
Bestel de CombiSteel IJsblokjesdispenser | 60kg/u | 560x855x1360(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7081.0035 |
| EAN / Barcode | 7422242995921 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen





