Combisteel Koelkast | 1560l | Zwart/wit | -1°c/+2°c | Geforceerd | Klapdeuren | Wielen | 1620x740x2077(h)mm
€2.995,00
€2.246,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Koelkast | 1560l | Zwart/wit | -1°c/+2°c | Geforceerd | Klapdeuren | Wielen | 1620x740x2077(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.995,00
U bespaart €748,75 (25%)
€2.246,25 excl. btw
€2.717,96 incl. btw
Of €905,99 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7072.1015 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (8 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze strakke koelkast CombiSteel is uitgevoerd met een strakke zwart voorkant en witte zijkanten en binnenkant. Dit zorgt samen met het grote glasoppervlak in de deuren en de interne LED-verlichting dat de inhoud de koelkast altijd perfect zichtbaar is en extra opvalt. Ook zijn de meegeleverde roosters standaard al voorzien geïntegreerde prijskaarthouders.
Krachtige KoelingDe koelkast is voorzien krachtige geforceerde koeling met een temperatuurbereik -1°C/+2°C, praktische automatische ontdooiing en eenvoudig digitaal bedieningspaneel met LED-display.
Bovendien maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290 en heeft de koelkast 43 mm dikke isolatie.
Optimaal GebruiksgemakDe koeling is voorzien wielen voor eenvoudig verplaatsen en schoonmaken rond en onder het apparaat. En daarnaast wordt de koelkast stekkerklaar geleverd inclusief 4 verstelbare roosters per deur, voor flexibel inrichten de binnenruimte.
Bestel de CombiSteel Koelkast | 1560L | Zwart/Wit | -1°C/+2°C | Geforceerd | Klapdeuren | Wielen | 1620x740x2077(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Krachtige KoelingDe koelkast is voorzien krachtige geforceerde koeling met een temperatuurbereik -1°C/+2°C, praktische automatische ontdooiing en eenvoudig digitaal bedieningspaneel met LED-display.
Bovendien maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290 en heeft de koelkast 43 mm dikke isolatie.
Optimaal GebruiksgemakDe koeling is voorzien wielen voor eenvoudig verplaatsen en schoonmaken rond en onder het apparaat. En daarnaast wordt de koelkast stekkerklaar geleverd inclusief 4 verstelbare roosters per deur, voor flexibel inrichten de binnenruimte.
Specificaties
| Bruto inhoud | 1560 liter |
|---|---|
| Kleur / afwerking | Zwart / wit |
| Temperatuurbereik | -1°C / +2°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 (130 g) |
| Omgevingstemperatuur | Max. 25°C (60% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 43 mm |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 12 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 3 glasdeuren |
| Zelfsluitende deur(en) | Ja |
| Slot | Nee |
| Wielen | Ja |
| Energielabel | Niet geclassificeerd |
| Aansluitwaarde | 0,26 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Breedte | 1620 mm |
| Diepte | 740 mm |
| Hoogte | 2077 mm |
Bestel de CombiSteel Koelkast | 1560L | Zwart/Wit | -1°C/+2°C | Geforceerd | Klapdeuren | Wielen | 1620x740x2077(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7072.1015 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


