Combisteel Koeltoonbank | Wesley | 0°c/+7°c | Geforceerd | Gekoelde Reserve | 1340x902x1230(h)mm
€2.290,00
€1.717,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Koeltoonbank | Wesley | 0°c/+7°c | Geforceerd | Gekoelde Reserve | 1340x902x1230(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.290,00
U bespaart €572,50 (25%)
€1.717,50 excl. btw
€2.078,18 incl. btw
Of €692,73 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7090.0085 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De voordelige koeltoonbank WESLEY CombiSteel met zwarte voorkant en antracietgrijze zijkanten is in meerdere breedtematen verkrijgbaar, zodat voor elke situatie een geschikte uitvoering of combinatie beschikbaar is.
Krachtige KoelingDe koeltoonbank is uitgevoerd met krachtige geforceerde koeling met een temperatuurbereik 0°C/+7°C, automatische ontdooiing en praktische digitale bediening met LED-display. Daarnaast maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290.
Breed InzetbaarHet temperatuurbereik maakt de koeltoonbank geschikt voor diverse soorten producten, zuivel en vleeswaren tot groenten, fruit, broodjes, dranken en ga zo maar door!
Optimale PresentatieHet grote glasoppervlak, de interne LED-verlichting en het opstelvlak in hoogwaardig RVS zorgen dat de uitgestalde producten optimaal in het oog springen en door de gekoelde reserve aan de bedieningskant is de etaleerruimte eenvoudig te vullen wanneer nodig.
Let op, de productafbeeldingen dienen ter illustratie en kunnen een uitvoering in afwijkend formaat zijn.
Bestel de CombiSteel Koeltoonbank | WESLEY | 0°C/+7°C | Geforceerd | Gekoelde Reserve | 1340x902x1230(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Krachtige KoelingDe koeltoonbank is uitgevoerd met krachtige geforceerde koeling met een temperatuurbereik 0°C/+7°C, automatische ontdooiing en praktische digitale bediening met LED-display. Daarnaast maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290.
Breed InzetbaarHet temperatuurbereik maakt de koeltoonbank geschikt voor diverse soorten producten, zuivel en vleeswaren tot groenten, fruit, broodjes, dranken en ga zo maar door!
Optimale PresentatieHet grote glasoppervlak, de interne LED-verlichting en het opstelvlak in hoogwaardig RVS zorgen dat de uitgestalde producten optimaal in het oog springen en door de gekoelde reserve aan de bedieningskant is de etaleerruimte eenvoudig te vullen wanneer nodig.
Let op, de productafbeeldingen dienen ter illustratie en kunnen een uitvoering in afwijkend formaat zijn.
Specificaties
| Serie | CombiSteel WESLEY |
|---|---|
| Type | WESLEY 1.3 |
| Materiaal | Gepoedercoat staal (behuizing), kunststof (zijkanten), RVS (intern) |
| Kleur / afwerking | Antracietgrijs (zijkanten), zwart (voor-/achterkant) |
| Tussenschap(pen) | Ja |
| Niveaus | 1 |
| Etaleerruimte | 1,25 m² |
| Temperatuurbereik | 0°C / +7°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 (115 g) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Voorruit | Recht |
| Kantel-/liftruit | Nee |
| Reserve | Ja |
| Bedieningskant | Dicht (schuifpanelen) |
| Binnenverlichting | Ja |
| Wielen | Nee |
| Geluidsniveau | < 50 db(A) |
| Energielabel | Niet geclassificeerd |
| Aansluitwaarde | 0,55 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 140 kg |
| Breedte | 1340 mm |
| Diepte | 902 mm |
| Hoogte | 1230 mm |
Bestel de CombiSteel Koeltoonbank | WESLEY | 0°C/+7°C | Geforceerd | Gekoelde Reserve | 1340x902x1230(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7090.0085 |
| EAN / Barcode | 7422242990919 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen







