Combisteel Hoekwerkbank | Essential | Rvs | Draaideur | 1000x700x850(h)mm
€1.000,00
€750,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Hoekwerkbank | Essential | Rvs | Draaideur | 1000x700x850(h)mm
GRATIS VERZENDING
€1.000,00
U bespaart €250,00 (25%)
€750,00 excl. btw
€907,50 incl. btw
Of €302,50 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7333.0292 |
| Beschikbaarheid: | Niet op voorraad |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze stevige professionele hoekwerkbank uit de ESSENTIAL serie CombiSteel beschikt over 1 draaideur en is geschikt voor gebruik i.c.m. andere werkbanken met een diepte 700 mm en een hoogte 850 mm. De robuuste constructie is volledig uitgevoerd in hoge kwaliteit RVS (AISI-430).
Optimaal GebruiksgemakIn de werkbank zit 1 draaideur met een ingewerkte handgreep. Zo zijn benodigde producten en ingrediënten altijd binnen handbereik en zorgt de deur dat deze hygiënisch zijn opgeborgen wanneer je ze niet gebruikt. De verstelbare poten zorgen dat de werkbank altijd stabiel staat, ook wanneer er oneffenheden in de vloer zitten.
Bestel de CombiSteel Hoekwerkbank | ESSENTIAL | RVS | Draaideur | 1000x700x850(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Optimaal GebruiksgemakIn de werkbank zit 1 draaideur met een ingewerkte handgreep. Zo zijn benodigde producten en ingrediënten altijd binnen handbereik en zorgt de deur dat deze hygiënisch zijn opgeborgen wanneer je ze niet gebruikt. De verstelbare poten zorgen dat de werkbank altijd stabiel staat, ook wanneer er oneffenheden in de vloer zitten.
Specificaties
| Serie | CombiSteel ESSENTIAL |
|---|---|
| Materiaal | RVS AISI-430 |
| Breedte(n) | 1000 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 850 mm |
| Achteropstand | Nee |
| Onderkast | Ja |
| Deuren | Ja |
| Laden | Nee |
| Schappen | Ja |
| Schap(pen) verstelbaar | Ja |
| Verstelbare poten | Ja |
| Constructie | Voorgemonteerd |
| Gewicht | 35 kg |
Bestel de CombiSteel Hoekwerkbank | ESSENTIAL | RVS | Draaideur | 1000x700x850(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7333.0292 |
| EAN / Barcode | 7422242961926 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

