Combisteel Gebaksvitrine | 400l | Zwart | +14°c/+16°c | 6 Schappen | 800x660x1870(h)mm
€5.045,00
€3.783,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Gebaksvitrine | 400l | Zwart | +14°c/+16°c | 6 Schappen | 800x660x1870(h)mm
GRATIS VERZENDING
€5.045,00
U bespaart €1.261,25 (25%)
€3.783,75 excl. btw
€4.578,34 incl. btw
Of €1.526,11 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7489.5395 |
| Beschikbaarheid: | niet op voorraad |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Gebak-/Chocoladevitrine 400 liter
Spanning 230V
Frequentie (Hz) 50
El.vermogen (kW) 0,55
Koelmiddel R290
Temp.bereik (°C) +14/+16
Inh. Bruto (ltr) 400
Geforceerde koeling
Afsluitbaar
Deur niet omkeerbaar
Verrijdbaar
LED verlichting
Aantal plateaus 5
Totaal 6 schappen (incl. bodem)
Ontdooisysteem automatisch
MAx. omg. temp (°C) 30
Gewicht bruto (kg) 140
Breedte 800 mm
Diepte 660 mm
Hoogte 1870 mm
Bestel de CombiSteel Gebaksvitrine | 400L | Zwart | +14°C/+16°C | 6 Schappen | 800x660x1870(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Spanning 230V
Frequentie (Hz) 50
El.vermogen (kW) 0,55
Koelmiddel R290
Temp.bereik (°C) +14/+16
Inh. Bruto (ltr) 400
Geforceerde koeling
Afsluitbaar
Deur niet omkeerbaar
Verrijdbaar
LED verlichting
Aantal plateaus 5
Totaal 6 schappen (incl. bodem)
Ontdooisysteem automatisch
MAx. omg. temp (°C) 30
Gewicht bruto (kg) 140
Breedte 800 mm
Diepte 660 mm
Hoogte 1870 mm
Specificaties
| Breedte | 800mm |
|---|---|
| Diepte | 660mm |
| Hoogte | 1870mm |
| Inhoud | 400liter |
| Voltage | 230V |
| kW/h | 0.55 |
| Gewicht | 140kg |
Bestel de CombiSteel Gebaksvitrine | 400L | Zwart | +14°C/+16°C | 6 Schappen | 800x660x1870(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7489.5395 |
| EAN / Barcode | 6017454164190 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

