Combisteel Gebaksvitrine | 72l | Zwart | 0°c/+10°c | 4 Schappen (roterend) | ø450x983(h)mm
€1.165,00
€873,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Gebaksvitrine | 72l | Zwart | 0°c/+10°c | 4 Schappen (roterend) | ø450x983(h)mm
GRATIS VERZENDING
€1.165,00
U bespaart €291,25 (25%)
€873,75 excl. btw
€1.057,24 incl. btw
Of €352,41 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7487.0160 |
| Beschikbaarheid: | Niet op voorraad |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Roterende koelvitrine 72 liter
Spanning 230V
Aantal roosters 4 (roterend, niet verstelbaar)
El.vermogen (kW) 0,19
Koelmiddel R600A
Temp. bereik (°C) 0/+10
Inh. Bruto (ltr) 72
Geforceerde koeling
LED verlichting
Ontdooisysteem automatisch
Gewicht bruto (kg) 41
Breedte 450 mm
Diepte 450 mm
Hoogte 983 mm
Bestel de CombiSteel Gebaksvitrine | 72L | Zwart | 0°C/+10°C | 4 Schappen (Roterend) | Ø450x983(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Spanning 230V
Aantal roosters 4 (roterend, niet verstelbaar)
El.vermogen (kW) 0,19
Koelmiddel R600A
Temp. bereik (°C) 0/+10
Inh. Bruto (ltr) 72
Geforceerde koeling
LED verlichting
Ontdooisysteem automatisch
Gewicht bruto (kg) 41
Breedte 450 mm
Diepte 450 mm
Hoogte 983 mm
Specificaties
| Breedte | 450mm |
|---|---|
| Diepte | 450mm |
| Hoogte | 983mm |
| Inhoud | 72liter |
| Voltage | 230V |
| Gewicht | 41kg |
Bestel de CombiSteel Gebaksvitrine | 72L | Zwart | 0°C/+10°C | 4 Schappen (Roterend) | Ø450x983(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7487.0160 |
| EAN / Barcode | 7435137838807 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

