Combisteel Barkoelkast | Standard Line | 537l | Zwart | 0°c/+10°c | Geforceerd | Draaideuren | 2002x513x860(h)mm
€2.020,00
€1.515,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Barkoelkast | Standard Line | 537l | Zwart | 0°c/+10°c | Geforceerd | Draaideuren | 2002x513x860(h)mm | 1618x415x760(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.020,00
U bespaart €505,00 (25%)
€1.515,00 excl. btw
€1.833,15 incl. btw
Of €611,05 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7450.0320 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele barkoelkast uit de STANDARD LINE CombiSteel heeft een luxe uitstraling door de strakke buitenkant in robuust staal met hoge kwaliteit zwarte laklaag en is uitgevoerd met 3 draaideuren.
Krachtige KoelingDe barkoelkast is voorzien krachtige geforceerde koeling, wat zorgt voor een optimale verdeling de koude lucht en snel temperatuurherstel na openen, wat de barkoeling zeer geschikt maakt voor intensief professioneel gebruik.
De koeling heeft een temperatuurbereik 0°C/+10°C, automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening met LED-display. Ook is het apparaat geschikt voor gebruik in warmere omgevingen, tot wel 32°C.
Zuinig & VerantwoordDe koeling is geclassificeerd onder energielabel C, een relatief zuinige categorie, en maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a.
Optimaal GebruiksgemakHet bedieningspaneel met display bevindt zich aan de voorkant bovenaan, zodat je er ook onderbouw eenvoudig kunt. Daarnaast wordt de barkoelkast geleverd met 2 verstelbare roosters per deur, zorgen de stelvoetjes voor stabielere plaatsing en hebben de deuren ieder een slot, voor optimaal gebruiksgemak!
Let op, de detailafbeelding is de uitvoering met 1 deur en 2 laden (artikelnr. COM-7450.0316); dit betreft de uitvoering met 3 deuren.
Bestel de CombiSteel Barkoelkast | STANDARD LINE | 537L | Zwart | 0°C/+10°C | Geforceerd | Draaideuren | 2002x513x860(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Krachtige KoelingDe barkoelkast is voorzien krachtige geforceerde koeling, wat zorgt voor een optimale verdeling de koude lucht en snel temperatuurherstel na openen, wat de barkoeling zeer geschikt maakt voor intensief professioneel gebruik.
De koeling heeft een temperatuurbereik 0°C/+10°C, automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening met LED-display. Ook is het apparaat geschikt voor gebruik in warmere omgevingen, tot wel 32°C.
Zuinig & VerantwoordDe koeling is geclassificeerd onder energielabel C, een relatief zuinige categorie, en maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a.
Optimaal GebruiksgemakHet bedieningspaneel met display bevindt zich aan de voorkant bovenaan, zodat je er ook onderbouw eenvoudig kunt. Daarnaast wordt de barkoelkast geleverd met 2 verstelbare roosters per deur, zorgen de stelvoetjes voor stabielere plaatsing en hebben de deuren ieder een slot, voor optimaal gebruiksgemak!
Let op, de detailafbeelding is de uitvoering met 1 deur en 2 laden (artikelnr. COM-7450.0316); dit betreft de uitvoering met 3 deuren.
Specificaties
| Serie | CombiSteel STANDARD LINE |
|---|---|
| Bruto inhoud | 537 liter |
| Binnenafmetingen | B 1618 x D 415 x H 760 mm |
| Materiaal | Staal (gelakt) |
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Temperatuurbereik | 0°C / +10°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R600a (105 g) |
| Omgevingstemperatuur | Max. 32°C |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 40 mm |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 6 |
| Max. roostercapaciteit | 66 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 3 |
| Soort deur(en) | Dichte draaideuren |
| Lade(n) | Nee |
| Slot | Ja |
| Wielen | Nee |
| Geluidsniveau | < 50 dB(A) |
| Energielabel | C |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 2,85 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 1040 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,28 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 125 kg |
| Breedte | 2002 mm |
| Diepte | 513 mm |
| Hoogte | 860 mm |
Bestel de CombiSteel Barkoelkast | STANDARD LINE | 537L | Zwart | 0°C/+10°C | Geforceerd | Draaideuren | 2002x513x860(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7450.0320 |
| EAN / Barcode | 6017436930966 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen





