Combisteel Gebaksvitrine | 100l | Zwart/grijs | +2°c/+8°c | 4 Schappen | ø480x1030(h)mm
€955,00
€716,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Gebaksvitrine | 100l | Zwart/grijs | +2°c/+8°c | 4 Schappen | ø480x1030(h)mm
GRATIS VERZENDING
€955,00
U bespaart €238,75 (25%)
€716,25 excl. btw
€866,66 incl. btw
Of €288,89 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7487.0080 |
| Beschikbaarheid: | Niet op voorraad |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Koelvitrine 100 liter met digitale temperatuur controller
Spanning 230V
El.vermogen (kW) R600A
Temp.bereik (°C) 2/8
Aantal roosters 3
Totaal 4 schappen (incl. bodem)
Inh Bruto (ltr) 100
Geforceerde koeling
LED verlichting
Ontdooisysteem automatisch
Gewicht bruto (kg) 55
Breedte 480 mm
Diepte 480 mm
Hoogte 1030 mm
Bestel de CombiSteel Gebaksvitrine | 100L | Zwart/Grijs | +2°C/+8°C | 4 Schappen | Ø480x1030(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Spanning 230V
El.vermogen (kW) R600A
Temp.bereik (°C) 2/8
Aantal roosters 3
Totaal 4 schappen (incl. bodem)
Inh Bruto (ltr) 100
Geforceerde koeling
LED verlichting
Ontdooisysteem automatisch
Gewicht bruto (kg) 55
Breedte 480 mm
Diepte 480 mm
Hoogte 1030 mm
Specificaties
| Breedte | 480mm |
|---|---|
| Diepte | 480mm |
| Hoogte | 1030mm |
| Inhoud | 100liter |
| Voltage | 230V |
| kW/h | 0.18 |
| Gewicht | 55kg |
Bestel de CombiSteel Gebaksvitrine | 100L | Zwart/Grijs | +2°C/+8°C | 4 Schappen | Ø480x1030(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7487.0080 |
| EAN / Barcode | 7435137798743 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

