Pizzaoven — Cuppone Donatello
€6.095,00
€4.876,00
excl. btw
-20%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 26 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Pizzaoven — Cuppone Donatello | 12.6kW | 1510x1420x430(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€6.095,00
U bespaart €1.219,00 (20%)
€4.876,00 excl. btw
€5.899,96 incl. btw
Of €1.966,65 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Cuppone |
| Artikelnummer: | DN935/1D |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze Pizzaoven Cuppone Donatello is voorzien van een vermogen van 12,6 kW en heeft een capaciteit van 9x (Ø 350 mm) / 4x (Ø 500 mm). De behuizing is vervaardigd uit RVS.
| Externe afmetingen | B 1510 x D 1420 x H 430 mm |
| Interne afmetingen | B 1080 x D 1080 x H 140 mm |
| Maximum vermogen | 12,6 kW |
| Voeding | 400 V (geleverd zonder snoer/stekker) |
| Capaciteit | 9x (Ø 350 mm) / 4x (Ø 500 mm) |
| Maximum temperatuur | 400°C |
| Bediening | Digitaal |
| Materiaal buitenzijde | RVS |
| Binnenverlichting | Ja |
| Gemiddeld verbruik | 7,6 kWh |
| Gewicht | 171 kg |
| Model | Donatello |
| Bakprogrammering | Ja |
| Baktimer | Ja (met alarm) |
| Merk | Cuppone |
|---|---|
| Artikelnummer | DN935/1D |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen




