Afzuigkap Donatello — Voor Cup-dn935 — Met Motor (700 M3/h)
€2.272,00
€1.817,60
excl. btw
-20%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 26 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Afzuigkap Donatello — Voor Cup-dn935 — Met Motor (700 M3/h) | 0.13kW | 1506x1110x410(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.272,00
U bespaart €454,40 (20%)
€1.817,60 excl. btw
€2.199,30 incl. btw
Of €733,10 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Cuppone |
| Artikelnummer: | KDN935AS |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze Afzuigkap Donatello Voor CUP-DN935 Met Motor (700 m3/h) is voorzien van een vermogen van 0,13 kW.
| Afmetingen | B 1506 x D 1110 x H 410 mm |
| Vermogen | 0,13 kW |
| Voeding | 230 V |
| Gewicht | 73 kg |
| Motor | Ja |
| Vermogen afzuiging | 700 m3/h |
| Merk | Cuppone |
|---|---|
| Artikelnummer | KDN935AS |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


