Dönergrill — Serie F — Gas
€1.406,00
€1.124,80
excl. btw
-20%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 3 jun
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Dönergrill — Serie F — Gas | 14kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.406,00
U bespaart €281,20 (20%)
€1.124,80 excl. btw
€1.361,01 incl. btw
Of €453,67 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Potis |
| Artikelnummer: | F-GD4/S |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 3 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze Dönergrill SERIE F Gas is voorzien van gas verhitting en is een vermogen van 14 kW (4x 3,5 kW). De behuizing is vervaardigd uit RVS.
- In hoogte verstelbaar
- Inclusief vetopvangbak
| Afmetingen (BxDxH) | 620 mm x 760 mm x 1040 mm |
| Vermogen | 14 kW (4x 3,5 kW) |
| Voeding | 230 V (rotatiemotor) |
| Vleesgewicht | Max. 70 kg |
| Vleeshoogte | Max. 630 mm |
| Verhitting | Gas |
| Serie | Potis SERIE F |
| Type | F GD4/S |
| Merk | Potis |
|---|---|
| Artikelnummer | F-GD4/S |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 3 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

