Dönergrill — Standard — Elektrisch
€1.717,00
€1.373,60
excl. btw
-20%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Dönergrill — Standard — Elektrisch | 10.5kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.717,00
U bespaart €343,40 (20%)
€1.373,60 excl. btw
€1.662,06 incl. btw
Of €554,02 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Potis |
| Artikelnummer: | E4 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 3 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze Dönergrill STANDARD Elektrisch is voorzien van elektrisch (keramisch) verhitting en is een vermogen van 10,5 kW. De behuizing is vervaardigd uit RVS.
- In hoogte verstelbaar
- Inclusief vetopvangbak
| Afmetingen (BxDxH) | 550 mm x 710 mm x 1290 mm |
| Vermogen | 10,5 kW |
| Voeding | 400 V |
| Vleesgewicht | Max. 80 kg |
| Vleeshoogte | Max. 820 mm |
| Verhitting | Elektrisch (keramisch) |
| Serie | Potis STANDARD |
| Type | E4 |
| Merk | Potis |
|---|---|
| Artikelnummer | E4 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 3 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen




