Vleessnijmachine | Mes ø300mm | Capaciteit 230x175mm | Snijdikte 1-15mm | 0,2kw (230v) | 460x350x450(h)mm
€939,00
€704,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 26 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Vleessnijmachine | Mes ø300mm | Capaciteit 230x175mm | Snijdikte 1-15mm | 0,2kw (230v) | 460x350x450(h)mm | 0.2kW
GRATIS VERZENDING
€939,00
U bespaart €234,75 (25%)
€704,25 excl. btw
€852,14 incl. btw
Of €284,05 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 174305 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze Vleessnijmachine is voorzien van een vermogen van 0,2 kW.
- Stekkerklaar (direct te gebruiken)
| Afmetingen (BxDxH) | 460 mm x 350 mm x 450 mm |
| Vermogen | 0,2 kW |
| Voeding | 230 V |
| Gewicht | 21,1 kg |
| Type | Bartscher 300 R Plus |
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 174305 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
Emga
Insectenvanger 10w
Emga
Onderstel Volano300
Emga
Onderstel Volano250
-25% KORTING
Combisteel
Vleessnijmachine 300
-25% KORTING
Combisteel

