Kopjesverwarmer | Rvs | 72 Kopjes | <=60°c | 0.14kw (230v) | 320x345x550(h)mm
€439,00
€329,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 26 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Kopjesverwarmer | Rvs | 72 Kopjes | <=60°c | 0.14kw (230v) | 320x345x550(h)mm
GRATIS VERZENDING
€439,00
U bespaart €109,75 (25%)
€329,25 excl. btw
€398,39 incl. btw
Of €132,80 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 103076 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze Kopjesverwarmer RVS is voorzien van een capaciteit van 72 kopjes. Vervaardigd uit RVS.
- Stekkerklaar (direct te gebruiken)
| Afmetingen (BxDxH) | 320 mm x 345 mm x 550 mm |
| Voeding | 230 V |
| Aansluitwaarde | 0,14 kW |
| Capaciteit | 72 kopjes |
| Gewicht | 10,7 kg |
| Type | Bartscher TA720 |
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 103076 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen




