Kopjesverwarmer | Aluminium/rvs | 48 Kopjes + 4 Lepelbakjes | 30°c/45°c | Draaibaar | 0.2kw (230v) | ø360x415(h)mm
€409,00
€306,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 26 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Kopjesverwarmer | Aluminium/rvs | 48 Kopjes + 4 Lepelbakjes | 30°c/45°c | Draaibaar | 0.2kw (230v) | ø360x415(h)mm
GRATIS VERZENDING
€409,00
U bespaart €102,25 (25%)
€306,75 excl. btw
€371,17 incl. btw
Of €123,72 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 103067 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Kopjesverwarmer | Aluminium/rvs | 48 Kopjes + 4 Lepelbakjes | 30°c/45°c | Draaibaar | 0.2kw (230v) | ø360x415(h)mm van Bartscher — professionele kwaliteit voor de horeca. Inclusief 1 jaar garantie. Bestel snel en veilig bij Alfa Horeca Equipment.
Deze Kopjesverwarmer Aluminium/RVS is voorzien van een capaciteit van 48 kopjes (<= Ø 90 mm) + 4 lepelbakjes. Vervaardigd uit Aluminium, RVS.
- Stekkerklaar (direct te gebruiken)
| Afmetingen (BxDxH) | 415 mm x 360 mm |
| Voeding | 230 V |
| Aansluitwaarde | 0,2 kW |
| Capaciteit | 48 kopjes (<= Ø 90 mm) + 4 lepelbakjes |
| Gewicht | 7,5 kg |
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 103067 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



