High Speed Grill | Broilygrill | Gas | Oppervlak 696x380 (rvs) | <=850°c | 12.8kw | Waakvlam/piëzo | 980x630x745(h)mm
€9.600,00
€7.200,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 2 jun
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
High Speed Grill | Broilygrill | Gas | Oppervlak 696x380 (rvs) | <=850°c | 12.8kw | Waakvlam/piëzo | 980x630x745(h)mm | 12.8kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€9.600,00
U bespaart €2.400,00 (25%)
€7.200,00 excl. btw
€8.712,00 incl. btw
Of €2.904,00 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 423-7000 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze High Speed Grill BroilyGrill Gas is voorzien van aardgas verhitting en is een vermogen van 12,8 kW. De behuizing is vervaardigd uit RVS.
- In hoogte verstelbaar
- Inclusief vetopvangbak
| Afmetingen (BxDxH) | 980 mm x 450 / 630 mm x 745 mm |
| Vermogen | 12,8 kW |
| Gewicht | 87 kg |
| Verhitting | Aardgas |
| Type | Saro BroilyGrill |
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 423-7000 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


