Inductie Bak-/grillplaat | Maurice | Glad Oppervlak 315x455 (rvs) | 80°c/300°c | 5kw (400v) | Gesloten Onderkast | 400x700x850/950(h)mm
€2.650,00
€1.987,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 2 jun
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Inductie Bak-/grillplaat | Maurice | Glad Oppervlak 315x455 (rvs) | 80°c/300°c | 5kw (400v) | Gesloten Onderkast | 400x700x850/950(h)mm | 5kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.650,00
U bespaart €662,50 (25%)
€1.987,50 excl. btw
€2.404,88 incl. btw
Of €801,63 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 360-1265 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze Inductie Bak-/Grillplaat MAURICE is voorzien van inductie verhitting en is een vermogen van 5 kW. De behuizing is vervaardigd uit RVS.
- Inclusief vetopvangbak
- Ingebouwde timer
| Afmetingen (BxDxH) | 400 mm x 700 mm x 850 / 950 mm |
| Vermogen | 5 kW |
| Voeding | 380 - 420 V |
| Gewicht | 65,8 kg |
| Verhitting | Inductie |
| Type | Saro MAURICE |
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 360-1265 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
