Robot Dönergrill | Elektrisch | 5 Elementen | 8kw (400v) | Max. 120kg | Rotatiemotor Onder | Handsfree Snijden | 720x980x1260(h)mm
€14.368,75
€11.495,00
excl. btw
-20%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 26 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Robot Dönergrill | Elektrisch | 5 Elementen | 8kw (400v) | Max. 120kg | Rotatiemotor Onder | Handsfree Snijden | 720x980x1260(h)mm | 8kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€14.368,75
U bespaart €2.873,75 (20%)
€11.495,00 excl. btw
€13.908,95 incl. btw
Of €4.636,32 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Naomi-Grills |
| Artikelnummer: | RB.5.E |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze Robot Dönergrill Elektrisch is voorzien van elektrisch verhitting en is een vermogen van 8 kW. De behuizing is vervaardigd uit RVS.
- In hoogte verstelbaar
- Inclusief vetopvangbak
| Afmetingen (BxDxH) | 720 mm x 980 mm x 1260 mm |
| Vermogen | 8 kW |
| Voeding | 400 V |
| Gewicht | 180 kg |
| Vleesgewicht | Max. 120 kg |
| Verhitting | Elektrisch |
| Type | Naomi Grills RB.5.E |
| Merk | Naomi-Grills |
|---|---|
| Artikelnummer | RB.5.E |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



