Hendi Plaatmes | Rvs | 251x100mm
€7,69
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Plaatmes | Rvs | 251x100mm
OP VOORRAAD
€7,69 excl. btw
€9,30 incl. btw
Of €3,10 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 855119 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Dit plaatmes HENDI is gemaakt hoogwaardig RVS en voorzien een ergonomisch houten handvat. Ideaal voor het schrapen, snijden en verplaatsen deeg op werkbladen. Perfect voor professioneel gebruik in de bakkerij of keuken.
Bestel de HENDI Plaatmes | RVS | 251x100mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Materiaal | RVS |
|---|---|
| Vaatwasmachinebestendig | Nee |
| Gewicht | 0,10 kg |
| Breedte | 251 mm |
| Diepte | 100 mm |
Bestel de HENDI Plaatmes | RVS | 251x100mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 855119 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
