Hendi Plaatmes | Rvs | 249x101mm
€10,39
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Plaatmes | Rvs | 249x101mm
OP VOORRAAD
€10,39 excl. btw
€12,57 incl. btw
Of €4,19 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 855713 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Dit plaatmes HENDI is vervaardigd uit hoogwaardig RVS en voorzien een ergonomisch handvat polypropyleen. Een onmisbaar hulpmiddel voor het schrapen, snijden en verplaatsen deeg of ingrediënten op werkbladen – ideaal voor professioneel gebruik.
Bestel de HENDI Plaatmes | RVS | 249x101mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Materiaal | RVS |
|---|---|
| Gewicht | 0,13 kg |
| Breedte | 249 mm |
| Diepte | 101 mm |
Bestel de HENDI Plaatmes | RVS | 249x101mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 855713 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
