Hendi Pizzasnijder | Rvs Mes (ø97mm) | Lengte 240mm
€31,69
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Pizzasnijder | Rvs Mes (ø97mm) | Lengte 240mm
OP VOORRAAD
€31,69 excl. btw
€38,34 incl. btw
Of €12,78 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 618127 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De HENDI Pizzasnijder heavy-duty is ontworpen door de bekende Nederlandse ontwerper Robert Bronwasser en combineert functionaliteit, ergonomie en stijl. Hij heeft een groot, hoogwaardig mes en een stevige constructie, waardoor pizza’s elk type moeiteloos en soepel gesneden kunnen worden, dunne bodems tot dikke Chicago style korsten.
Het handvat is licht gebogen en gemaakt polypropyleen, het mes en andere onderdelen zijn RVS AISI 304 , vastgezet met sterke platte klinknagels voor optimale hygiëne. Het gereedschap weegt 0,29 kg, is ergonomisch uitgebalanceerd, voorzien een ophanggat en vaatwasmachinebestendig voor eenvoudige reiniging.
Bestel de HENDI Pizzasnijder | RVS Mes (Ø97mm) | Lengte 240mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Het handvat is licht gebogen en gemaakt polypropyleen, het mes en andere onderdelen zijn RVS AISI 304 , vastgezet met sterke platte klinknagels voor optimale hygiëne. Het gereedschap weegt 0,29 kg, is ergonomisch uitgebalanceerd, voorzien een ophanggat en vaatwasmachinebestendig voor eenvoudige reiniging.
Specificaties
| Uitvoering | Mes Ø 97 mm |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof (handgreep) / RVS (mes) |
| Gewicht | 0,29 kg |
| Diameter | 97 mm |
| Lengte | 240 mm |
Bestel de HENDI Pizzasnijder | RVS Mes (Ø97mm) | Lengte 240mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 618127 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

