Hendi Pizzasnijder | Rvs Mes (ø100mm) | Haccp-kleurcodering | Lengte 230mm
€10,09
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Pizzasnijder | Rvs Mes (ø100mm) | Haccp-kleurcodering | Lengte 230mm
OP VOORRAAD
€10,09 excl. btw
€12,21 incl. btw
Of €4,07 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 617014 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze handige pizzasnijder HENDI heeft een scherp RVS mes met een diameter 100 mm en een ergonomisch kunststof handvat.
HACCP-KleurcoderingHet handvat heeft onderaan ruimte voor kleurcodering en het pizzames wordt geleverd met diverse uitwisselbare kleurcoderingspinnen welke voldoen aan HACCP-principes.
Bovendien kan deze pizzasnijder perfect worden gebruikt i.c.m. de HENDI pizzaplank met groeven (artikelnr. HEN-505540), die het snijden in gelijke delen nog makkelijker maken!
Bestel de HENDI Pizzasnijder | RVS Mes (Ø100mm) | HACCP-Kleurcodering | Lengte 230mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
HACCP-KleurcoderingHet handvat heeft onderaan ruimte voor kleurcodering en het pizzames wordt geleverd met diverse uitwisselbare kleurcoderingspinnen welke voldoen aan HACCP-principes.
Bovendien kan deze pizzasnijder perfect worden gebruikt i.c.m. de HENDI pizzaplank met groeven (artikelnr. HEN-505540), die het snijden in gelijke delen nog makkelijker maken!
Specificaties
| Uitvoering | Mes Ø 100 mm |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof (handgreep) / RVS (mes) |
| Gewicht | 0,17 kg |
| Breedte | 100 mm |
| Diepte | 230 mm |
Bestel de HENDI Pizzasnijder | RVS Mes (Ø100mm) | HACCP-Kleurcodering | Lengte 230mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 617014 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


