Modular Pastakoker | Fun 650 | Elektrisch | 40l | 9kw (400v) | Vulkraan + Aftapkraan | 700x650x448(h)mm
€1.640,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Modular Pastakoker | Fun 650 | Elektrisch | 40l | 9kw (400v) | Vulkraan + Aftapkraan | 700x650x448(h)mm | 9kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.640,00 excl. btw
€1.984,40 incl. btw
Of €661,47 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Modular |
| Artikelnummer: | 318166 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De FUN 650 kooklijn Modular is uitgevoerd in strak design met behuizing in hoogwaardig RVS en betrouwbare, krachtige techniek.
Door het relatief compacte formaat is deze kooklijn zeer geschikt voor kleinere of middelgrote professionele keukens en de serie biedt een zeer uitgebreid assortiment apparaten, toebehoren en accessoires, waarmee een complete keukeninrichting kan worden samengesteld!
Tafelmodel PastakokerDeze tafelmodel elektrische pastakoker heeft een naadloze RVS kuip en afgeronde hoeken, wat samen met de aftapkraan en het geperforeerde bodemrooster voor eenvoudig legen en reinigen zorgt. Daarnaast zorgt de vulkraan met vaste wateraansluiting en stevige draaiknop voor eenvoudig vullen de kuip. Door de fysieke vergrendeling zowel de vul- als aftapkraan, kan de kuip nooit onbedoeld leeglopen of bijvullen.
De elektrische verwarming is in 4 standen thermostatisch regelbaar met de stevige hittebestendige draaiknop, met daarnaast een indicatorlampje om eenvoudig de status het apparaat te kunnen zien, voor veilig en comfortabel gebruik. Voor optimale hitteverdeling bevindt het element zich in de bodem de kuip onder het geperforeerd roosters.
De los verkrijgbare bijpassende pastakookmanden zijn fijnmazig, wat deze ook geschikt maakt voor het koken bijvoorbeeld rijst en groenten.
Accessoires & ToebehorenDe Modular FUN 650 kooklijn biedt bovendien een ruim aanbod aan andere apparatuur en diverse accessoires en toebehoren, zoals bijpassende pastakookmanden, onderstellen, diverse toebehoren om de onderstellen naar wens in te richten, verbindingsstrips en nog veel meer!
Let op, de pastakoker wordt geleverd zonder kookmanden, deze zijn los verkrijgbaar.
Bestel de Modular Pastakoker | FUN 650 | Elektrisch | 40L | 9kW (400V) | Vulkraan + Aftapkraan | 700x650x448(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Door het relatief compacte formaat is deze kooklijn zeer geschikt voor kleinere of middelgrote professionele keukens en de serie biedt een zeer uitgebreid assortiment apparaten, toebehoren en accessoires, waarmee een complete keukeninrichting kan worden samengesteld!
Tafelmodel PastakokerDeze tafelmodel elektrische pastakoker heeft een naadloze RVS kuip en afgeronde hoeken, wat samen met de aftapkraan en het geperforeerde bodemrooster voor eenvoudig legen en reinigen zorgt. Daarnaast zorgt de vulkraan met vaste wateraansluiting en stevige draaiknop voor eenvoudig vullen de kuip. Door de fysieke vergrendeling zowel de vul- als aftapkraan, kan de kuip nooit onbedoeld leeglopen of bijvullen.
De elektrische verwarming is in 4 standen thermostatisch regelbaar met de stevige hittebestendige draaiknop, met daarnaast een indicatorlampje om eenvoudig de status het apparaat te kunnen zien, voor veilig en comfortabel gebruik. Voor optimale hitteverdeling bevindt het element zich in de bodem de kuip onder het geperforeerd roosters.
De los verkrijgbare bijpassende pastakookmanden zijn fijnmazig, wat deze ook geschikt maakt voor het koken bijvoorbeeld rijst en groenten.
Accessoires & ToebehorenDe Modular FUN 650 kooklijn biedt bovendien een ruim aanbod aan andere apparatuur en diverse accessoires en toebehoren, zoals bijpassende pastakookmanden, onderstellen, diverse toebehoren om de onderstellen naar wens in te richten, verbindingsstrips en nog veel meer!
Let op, de pastakoker wordt geleverd zonder kookmanden, deze zijn los verkrijgbaar.
Specificaties
| Serie | Modular FUN 650 |
|---|---|
| Uitvoering | Tafelmodel |
| Verhitting | Elektrisch |
| Kuipen | 1 |
| Bruto inhoud | 40 liter |
| Kuipformaat | B 626 x D 374 x H 190 mm |
| Mandformaat | B 140 x D 140 x H 160 mm / B 140 x D 280 x H 160 mm |
| Vulkraan/-kranen | Ja |
| Aftapkraan/-kranen | Ja |
| Kruimelvanger(s) | Ja |
| Bediening | Analoog |
| Materiaal | RVS AISI-304 |
| Onderstel | Optie |
| Wateraansluiting | Ja |
| Afvoeraansluiting | Ja |
| Vermogen | 9 kW |
| Voeding | 380 - 415 V |
| Stekkerklaar | Nee |
| Gewicht | 32 kg |
| Breedte | 700 mm |
| Diepte | 650 mm |
| Hoogte | 448 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de Modular Pastakoker | FUN 650 | Elektrisch | 40L | 9kW (400V) | Vulkraan + Aftapkraan | 700x650x448(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Modular |
|---|---|
| Artikelnummer | 318166 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


