Hendi Pastakoker | Elektrisch | 10l | 30°c/120°c | 3.5kw (230v) | Vulkraan + Aftapkraan | 330x600x380(h)mm
€1.395,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Pastakoker | Elektrisch | 10l | 30°c/120°c | 3.5kw (230v) | Vulkraan + Aftapkraan | 330x600x380(h)mm | 3.5kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.395,00 excl. btw
€1.687,95 incl. btw
Of €562,65 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 238899 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze premium pastakoker met wateraansluiting HENDI is ontworpen om moeiteloos pasta te bereiden, maar is daarnaast ook heel geschikt voor bijvoorbeeld dumplings, noedels en groenten.
Veilige VerhittingHet apparaat heeft een ruim temperatuurbereik 30°C/120°C dat eenvoudig instelbaar is met de stevige draaiknop met indicatielampje. Daarnaast is de pastakoker voorzien oververhittingsbeveiliging met automatische uitschakeling en resetknop op het bedieningspaneel voor extra veiligheid.
Hoogwaardig & GebruiksvriendelijkDoor de vaste wateraansluiting is vullen de pastakoker zo gebeurd en ook legen is heel eenvoudig door de aftapkraan met afneembare uitloop en mechanische vergrendeling, zodat het water niet onbedoeld kan weglopen. Daarnaast kunnen mandjes met gekookte pasta even in de beugel achter de kuip worden gehangen om te kunnen uitlekken.
De behuizing het apparaat is uitgevoerd in hoogwaardig RVS en de kuip is vervaardigd uit extra corrosieresistent RVS (AISI-316), wat samen met de afgeronde hoeken de kuip voor optimale levensduur en eenvoudig schoonmaken zorgt. En door de antislipvoetjes staat het apparaat extra stevig, zonder eenvoudig onbedoeld weg te kunnen schuiven (zelfs op een vochtig werkblad).
Bestel de HENDI Pastakoker | Elektrisch | 10L | 30°C/120°C | 3.5kW (230V) | Vulkraan + Aftapkraan | 330x600x380(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Veilige VerhittingHet apparaat heeft een ruim temperatuurbereik 30°C/120°C dat eenvoudig instelbaar is met de stevige draaiknop met indicatielampje. Daarnaast is de pastakoker voorzien oververhittingsbeveiliging met automatische uitschakeling en resetknop op het bedieningspaneel voor extra veiligheid.
Hoogwaardig & GebruiksvriendelijkDoor de vaste wateraansluiting is vullen de pastakoker zo gebeurd en ook legen is heel eenvoudig door de aftapkraan met afneembare uitloop en mechanische vergrendeling, zodat het water niet onbedoeld kan weglopen. Daarnaast kunnen mandjes met gekookte pasta even in de beugel achter de kuip worden gehangen om te kunnen uitlekken.
De behuizing het apparaat is uitgevoerd in hoogwaardig RVS en de kuip is vervaardigd uit extra corrosieresistent RVS (AISI-316), wat samen met de afgeronde hoeken de kuip voor optimale levensduur en eenvoudig schoonmaken zorgt. En door de antislipvoetjes staat het apparaat extra stevig, zonder eenvoudig onbedoeld weg te kunnen schuiven (zelfs op een vochtig werkblad).
Specificaties
| Uitvoering | Tafelmodel |
|---|---|
| Verhitting | Elektrisch |
| Kuipen | 1 |
| Bruto inhoud | 10 liter |
| Mandformaat | B 100 x D 292 x H 158 mm |
| Vulkraan/-kranen | Ja |
| Aftapkraan/-kranen | Ja |
| Elementen kantel-/uitneembaar | Verwijderbaar |
| Bediening | Analoog |
| Timer | Nee |
| Materiaal | RVS AISI-304 (bovenkant), RVS AISI-430 (behuizing), RVS AISI-316 (kuip) |
| Bijgesloten | 2 pastamanden |
| Vermogen | 3,5 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Nee |
| Gewicht | 19,2 kg |
| Breedte | 330 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 380 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de HENDI Pastakoker | Elektrisch | 10L | 30°C/120°C | 3.5kW (230V) | Vulkraan + Aftapkraan | 330x600x380(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 238899 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


