Hendi Paëllapan | Plaatstaal | ø600x40(h)mm
€49,49
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Paëllapan | Plaatstaal | ø600x40(h)mm
OP VOORRAAD
€49,49 excl. btw
€59,88 incl. btw
Of €19,96 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 622407 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze robuuste paëllapan HENDI is gemaakt hoogwaardig plaatstaal, heeft 2 stevige handgrepen en is geschikt voor gebruik op gasbranders (incl. gasbarbecues).
Deze uitvoering is bovendien geschikt voor de HENDI FIËSTA 600 paëllabrander (artikelnr. HEN-146002) en kan worden gebruikt als vervangende/extra paëllapan voor dit apparaat.
Bestel de HENDI Paëllapan | Plaatstaal | Ø600x40(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Deze uitvoering is bovendien geschikt voor de HENDI FIËSTA 600 paëllabrander (artikelnr. HEN-146002) en kan worden gebruikt als vervangende/extra paëllapan voor dit apparaat.
Specificaties
| Soort pan | Paëllapan |
|---|---|
| Materiaal | Plaatstaal |
| Warmtebronnen | Gas |
| Deksel | Nee |
| Steel/handgrepen | 2 |
| Steellengte | 60 mm |
| Bodemvorm | Plat |
| Bodemdiameter | 545 mm |
| Vaatwasmachinebestendig | Nee |
| Gewicht | 4,2 kg |
| Diameter | 600 mm |
| Hoogte | 40 mm |
Bestel de HENDI Paëllapan | Plaatstaal | Ø600x40(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 622407 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

