Bartscher Paëllapan | Staal | ø600x55(h)mm
€46,79
€35,09
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bartscher Paëllapan | Staal | ø600x55(h)mm
€46,79
U bespaart €11,70 (25%)
€35,09 excl. btw
€42,46 incl. btw
Of €14,15 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | A153260 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Robuust, vollediggepolijst staal, gestructureerd kookoppervlak met hoge rand, hittebestendige grepen - Bartscher paella-pannen zijn ook uitermate geschikt voor de bereiding gebakken aardappelen, gesneden vlees, gyros of chilli con carne.
Bestel de Bartscher Paëllapan | Staal | Ø600x55(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Soort pan | Paëllapan |
|---|---|
| Materiaal | Staal (gepolijst) |
| Deksel | Nee |
| Steel/handgrepen | Ja |
| Gewicht | 4,2 kg |
| Diameter | 600 mm |
| Hoogte | 55 mm |
Bestel de Bartscher Paëllapan | Staal | Ø600x55(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | A153260 |
| EAN / Barcode | 4015613696966 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen







