Bartscher Paëllapan | Staal | ø340x45(h)mm
€16,79
€12,59
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bartscher Paëllapan | Staal | ø340x45(h)mm
€16,79
U bespaart €4,20 (25%)
€12,59 excl. btw
€15,24 incl. btw
Of €5,08 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | A153234 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Robuust, vollediggepolijst staal, gestructureerd kookoppervlak met hoge rand, hittebestendige grepen - Bartscher paella-pannen zijn ook uitermate geschikt voor de bereiding gebakken aardappelen, gesneden vlees, gyros of chilli con carne.
Bestel de Bartscher Paëllapan | Staal | Ø340x45(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Soort pan | Paëllapan |
|---|---|
| Materiaal | Staal (gepolijst) |
| Deksel | Nee |
| Steel/handgrepen | Ja |
| Gewicht | 0,76 kg |
| Diameter | 340 mm |
| Hoogte | 45 mm |
Bestel de Bartscher Paëllapan | Staal | Ø340x45(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | A153234 |
| EAN / Barcode | 4015613696911 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen







