Hendi Paëllapan | Plaatstaal | ø340x40(h)mm
€14,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Paëllapan | Plaatstaal | ø340x40(h)mm
OP VOORRAAD
€14,99 excl. btw
€18,14 incl. btw
Of €6,05 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 622100 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze robuuste paëllapan HENDI is gemaakt hoogwaardig plaatstaal, heeft 2 stevige handgrepen en is geschikt voor gebruik op gasbranders (incl. gasbarbecues).
Bestel de HENDI Paëllapan | Plaatstaal | Ø340x40(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Soort pan | Paëllapan |
|---|---|
| Materiaal | Plaatstaal |
| Warmtebronnen | Gas |
| Deksel | Nee |
| Steel/handgrepen | 2 |
| Steellengte | 60 mm |
| Bodemvorm | Plat |
| Bodemdiameter | 280 mm |
| Vaatwasmachinebestendig | Nee |
| Gewicht | 0,92 kg |
| Diameter | 340 mm |
| Hoogte | 40 mm |
Bestel de HENDI Paëllapan | Plaatstaal | Ø340x40(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 622100 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
