Hendi Paëllapan | Geëmailleerd | Div. Warmtebronnen | ø245x70(h)mm
€13,29
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Paëllapan | Geëmailleerd | Div. Warmtebronnen | ø245x70(h)mm
OP VOORRAAD
€13,29 excl. btw
€16,08 incl. btw
Of €5,36 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 622858 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze diepe paëllapan HENDI is ideaal voor het bereiden en serveren authentieke paella. Gemaakt geëmailleerd plaatstaal met twee stevige grepen, biedt deze pan duurzaamheid en gemakkelijke reiniging. Geschikt voor gas, keramische en elektrische kookplaten, maakt deze pan koken en serveren eenvoudig en praktisch. Bovendien mag deze pan in de vaatwasmachine.
Let op, de productafbeelding is ter illustratie en kan dezelfde pan in ander formaat zijn; dit betreft de uitvoering met een diameter 245 mm.
Bestel de HENDI Paëllapan | Geëmailleerd | Div. Warmtebronnen | Ø245x70(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Let op, de productafbeelding is ter illustratie en kan dezelfde pan in ander formaat zijn; dit betreft de uitvoering met een diameter 245 mm.
Specificaties
| Soort pan | Paëllapan |
|---|---|
| Materiaal | Geëmailleerd |
| Warmtebronnen | Gas, keramisch, elektrisch |
| Deksel | Nee |
| Steel/handgrepen | Ja |
| Bodemdiameter | 150 mm |
| Vaatwasmachinebestendig | Ja |
| Gewicht | 0,48 kg |
| Diameter | 245 mm |
| Hoogte | 70 mm |
Bestel de HENDI Paëllapan | Geëmailleerd | Div. Warmtebronnen | Ø245x70(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 622858 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
