Arktic by Hendi Opzetkoelvitrine | 7x 1/3 GN | -2°c/+8°c | 1605x395x290(h)mm
€695,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Arktic by Hendi Opzetkoelvitrine | 7x 1/3 GN | -2°c/+8°c | 1605x395x290(h)mm | GN 1/3
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€695,00 excl. btw
€840,95 incl. btw
Of €280,32 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 233979 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele opzetkoelvitrine Arktic by HENDI is volledig uitgevoerd in hoge kwaliteit RVS behuizing en heeft een handig klapdeksel, zodat de koelruimte eenvoudig kan worden afgesloten.
De vitrine is geschikt voor 1/3 GN-bakken met maximum hoogte 150 mm en is leverbaar in diverse formaten, namelijk met capaciteit voor 4, 6, 7, 8 of 9 GN-bakken.
De opzetkoelvitrine beschikt over statische koeling met een temperatuurbereik -2°C/+8°C, automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening.
Verder zorgt de 40 mm dikke polyurethaanisolatie voor optimaal temperatuurbehoud, maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a en is de opzetkoelvitrine ook in warmere omgevingen te gebruiken tot wel 32°C!
Let op, de productafbeelding is ter illustratie en kan een uitvoering in een afwijkend formaat zijn.
Bestel de Arktic by HENDI Opzetkoelvitrine | 7x 1/3 GN | -2°C/+8°C | 1605x395x290(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De vitrine is geschikt voor 1/3 GN-bakken met maximum hoogte 150 mm en is leverbaar in diverse formaten, namelijk met capaciteit voor 4, 6, 7, 8 of 9 GN-bakken.
De opzetkoelvitrine beschikt over statische koeling met een temperatuurbereik -2°C/+8°C, automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening.
Verder zorgt de 40 mm dikke polyurethaanisolatie voor optimaal temperatuurbehoud, maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a en is de opzetkoelvitrine ook in warmere omgevingen te gebruiken tot wel 32°C!
Let op, de productafbeelding is ter illustratie en kan een uitvoering in een afwijkend formaat zijn.
Specificaties
| Capaciteit | 7x 1/3 GN (max. 150 mm) |
|---|---|
| Materiaal | RVS |
| Temperatuurbereik | -2°C / +8°C |
| Koeling | Statisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Klimaatklasse | SN |
| Omgevingstemperatuur | 10°C / 32°C (55% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 40 mm (polyurethaan) |
| Bediening | Digitaal |
| Aansluitwaarde | 0,18 kW |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 26,4 kg |
| Breedte | 1605 mm |
| Diepte | 395 mm |
| Hoogte | 290 mm |
Bestel de Arktic by HENDI Opzetkoelvitrine | 7x 1/3 GN | -2°C/+8°C | 1605x395x290(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 233979 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

