Combisteel Koelkast | Nap | 850l | Zwart | +2°c/+10°c | Geforceerd | Draaideuren | Wielen (geremd) | 1120x610x2100(h)mm
€1.299,00
€974,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Koelkast | Nap | 850l | Zwart | +2°c/+10°c | Geforceerd | Draaideuren | Wielen (geremd) | 1120x610x2100(h)mm | 1030x605x1855(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.299,00
U bespaart €324,75 (25%)
€974,25 excl. btw
€1.178,84 incl. btw
Of €392,95 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7455.1918 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De NAP-850 koelkast met dubbele glasdeuren CombiSteel combineert een ruime opslagcapaciteit met een professionele en overzichtelijke productpresentatie. De zwarte gepoedercoate behuizing in combinatie met het aluminium interieur met zwarte afwerking zorgt voor een moderne uitstraling die perfect past in retail- en horecagevingen. En dankzij de royale inhoud en het slimme ontwerp is deze koelkast ideaal voor intensief dagelijks gebruik.
Overzichtelijke PresentatieDe zelfsluitende glasdeuren en de interne LED-verlichting zorgen voor een heldere en energiezuinige presentatie producten. De verlichting is afzonderlijk schakelbaar, waardoor flexibiliteit in gebruik wordt geboden. En met 10 verstelbare roosters, elk belastbaar tot 25 kg (gelijk verdeeld), kan de indeling eenvoudig worden aangepast aan verschillende productgroepen en volumes.
Geavanceerde Koeling & BedieningDe koelkast maakt gebruik krachtige geforceerde koeling, wat zorgt voor een gelijkmatige temperatuurverdeling en snel temperatuurherstel na het openen de deuren. Het temperatuurbereik +2°C/+10°C is eenvoudig in te stellen de digitale bediening, met duidelijk display en temperatuurweergave, en de automatische ontdooiing minimaliseert de onderhoudsbehoefte. Daarnaast dragen het milieuvriendelijke koelmiddel R290 en de classificering onder energielabel C, een zéér zuinige categorie, aan een efficiënte werking en de koeling is bovendien ook geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot 32°C.
Hoogwaardig OntwerpDe combinatie stelvoeten en geremde zwenkwielen zorgt samen met het slot per deur voor optimaal veilig en comfortabel gebruik. Daarnaast blijft met een isolatiedikte 45 mm de temperatuur stabiel behouden, wat verder bijdraagt aan de energie-efficiëntie, en de robuuste constructie en hoogwaardige afwerking maken deze koelkast ideaal voor professioneel gebruik, waarbij een luxe uitstraling en aantrekkelijke presentatie belangrijk zijn.
Bestel de CombiSteel Koelkast | NAP | 850L | Zwart | +2°C/+10°C | Geforceerd | Draaideuren | Wielen (Geremd) | 1120x610x2100(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Overzichtelijke PresentatieDe zelfsluitende glasdeuren en de interne LED-verlichting zorgen voor een heldere en energiezuinige presentatie producten. De verlichting is afzonderlijk schakelbaar, waardoor flexibiliteit in gebruik wordt geboden. En met 10 verstelbare roosters, elk belastbaar tot 25 kg (gelijk verdeeld), kan de indeling eenvoudig worden aangepast aan verschillende productgroepen en volumes.
Geavanceerde Koeling & BedieningDe koelkast maakt gebruik krachtige geforceerde koeling, wat zorgt voor een gelijkmatige temperatuurverdeling en snel temperatuurherstel na het openen de deuren. Het temperatuurbereik +2°C/+10°C is eenvoudig in te stellen de digitale bediening, met duidelijk display en temperatuurweergave, en de automatische ontdooiing minimaliseert de onderhoudsbehoefte. Daarnaast dragen het milieuvriendelijke koelmiddel R290 en de classificering onder energielabel C, een zéér zuinige categorie, aan een efficiënte werking en de koeling is bovendien ook geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot 32°C.
Hoogwaardig OntwerpDe combinatie stelvoeten en geremde zwenkwielen zorgt samen met het slot per deur voor optimaal veilig en comfortabel gebruik. Daarnaast blijft met een isolatiedikte 45 mm de temperatuur stabiel behouden, wat verder bijdraagt aan de energie-efficiëntie, en de robuuste constructie en hoogwaardige afwerking maken deze koelkast ideaal voor professioneel gebruik, waarbij een luxe uitstraling en aantrekkelijke presentatie belangrijk zijn.
Specificaties
| Serie | CombiSteel NAP |
|---|---|
| Type | NAP-850 |
| Bruto inhoud | 850 liter |
| Binnenafmetingen | B 1030 x D 605 x H 1855 mm |
| Materiaal | Staal (extern), aluminium (intern) |
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Temperatuurbereik | +2°C / +10°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 (120 g) |
| Omgevingstemperatuur | Max. 32°C |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 45 mm |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 10 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Rooster-/niveauformaat | 442 x 498 mm |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 2 |
| Soort deur(en) | Draaideuren (glas) |
| Zelfsluitende deur(en) | Ja |
| Slot | Ja |
| Wielen | Ja |
| Geluidsniveau | < 45 dB(A) |
| Energielabel | C |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 4,93 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 1799 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,4 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 120 kg |
| Breedte | 1120 mm |
| Diepte | 610 mm |
| Hoogte | 2100 mm |
Bestel de CombiSteel Koelkast | NAP | 850L | Zwart | +2°C/+10°C | Geforceerd | Draaideuren | Wielen (Geremd) | 1120x610x2100(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7455.1918 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


