Arktic by Hendi Koelkast | 618l | Zwart | +2°c/+10°c | Geforceerd | Draaideuren | Wielen (geremd) | 1120x595x1965(h)mm
€1.525,00
€1.296,25
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Arktic by Hendi Koelkast | 618l | Zwart | +2°c/+10°c | Geforceerd | Draaideuren | Wielen (geremd) | 1120x595x1965(h)mm | 1030x475x1308(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.525,00
U bespaart €228,75 (15%)
€1.296,25 excl. btw
€1.568,46 incl. btw
Of €522,82 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 233795 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze koelkast Arktic by HENDI is uitgevoerd met gelakte RVS behuizing en 2 draaideuren met groot glasoppervlak in driedubbele beglazing, wat zorgt voor optimaal temperatuurbehoud.
Daarnaast is deze koeling ook verkrijgbaar in uitvoering met 1 draaideur, zodat er voor elke inrichting een passende (combinatie van) koeling(en) beschikbaar is.
Perfecte PresentatieHet grote glasoppervlak, de interne LED-verlichting en de witte afwerking de binnenruimte zorgen dat de inhoud de koelkast altijd perfect zichtbaar is en extra opvalt. Ook heeft het apparaat een paneel bovenaan met LED-verlichting, waar bijvoorbeeld productinformatie of reclame kan worden geplaatst voor extra aandacht.
Krachtige KoelingDe koelkast is voorzien krachtige geforceerde koeling met een temperatuurbereik +2°C/+10°C, automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening.
Bovendien maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290 en is de koelkast ook geschikt voor gebruik in zeer warme omgevingen, tot wel 38°C.
Optimaal GebruiksgemakDe koeling is voorzien 4 wielen, waarvan 2 geremd, voor eenvoudiger (ver)plaatsen en schoonmaken rond het apparaat. En daarnaast wordt de koelkast stekkerklaar geleverd inclusief 4 verstelbare roosters en zijn de deuren standaard voorzien sloten, voor optimaal gebruiksgemak.
Bestel de Arktic by HENDI Koelkast | 618L | Zwart | +2°C/+10°C | Geforceerd | Draaideuren | Wielen (Geremd) | 1120x595x1965(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Daarnaast is deze koeling ook verkrijgbaar in uitvoering met 1 draaideur, zodat er voor elke inrichting een passende (combinatie van) koeling(en) beschikbaar is.
Perfecte PresentatieHet grote glasoppervlak, de interne LED-verlichting en de witte afwerking de binnenruimte zorgen dat de inhoud de koelkast altijd perfect zichtbaar is en extra opvalt. Ook heeft het apparaat een paneel bovenaan met LED-verlichting, waar bijvoorbeeld productinformatie of reclame kan worden geplaatst voor extra aandacht.
Krachtige KoelingDe koelkast is voorzien krachtige geforceerde koeling met een temperatuurbereik +2°C/+10°C, automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening.
Bovendien maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290 en is de koelkast ook geschikt voor gebruik in zeer warme omgevingen, tot wel 38°C.
Optimaal GebruiksgemakDe koeling is voorzien 4 wielen, waarvan 2 geremd, voor eenvoudiger (ver)plaatsen en schoonmaken rond het apparaat. En daarnaast wordt de koelkast stekkerklaar geleverd inclusief 4 verstelbare roosters en zijn de deuren standaard voorzien sloten, voor optimaal gebruiksgemak.
Specificaties
| Bruto inhoud | 618 liter |
|---|---|
| Binnenafmetingen | B 1030 x D 475 x H 1308 mm |
| Materiaal | Gelakt RVS (behuizing) / gelakt aluminium (intern) |
| Kleur / afwerking | Zwart (extern) / wit (intern) |
| Temperatuurbereik | +2°C / +10°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 |
| Klimaatklasse | N-ST |
| Omgevingstemperatuur | 16°C / 38°C |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 8 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | Draaideuren (glas) |
| Zelfsluitende deur(en) | Ja |
| Slot | Ja |
| Wielen | Ja |
| Energielabel | F |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 4,64 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 1694 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,4 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 125 kg |
| Breedte | 1120 mm |
| Diepte | 595 mm |
| Hoogte | 1965 mm |
Bestel de Arktic by HENDI Koelkast | 618L | Zwart | +2°C/+10°C | Geforceerd | Draaideuren | Wielen (Geremd) | 1120x595x1965(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 233795 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


