Gastro-inox Koelkast | 200l | Zwart | 0°c/+10°c | Statisch | Wielen | 595x650x870(h)mm
€565,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Gastro-inox Koelkast | 200l | Zwart | 0°c/+10°c | Statisch | Wielen | 595x650x870(h)mm | 445x445x665(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€565,00 excl. btw
€683,65 incl. btw
Of €227,88 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Gastro-Inox |
| Artikelnummer: | 201.204 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze tafelmodel koelkast Gastro-Inox is ideaal om bijvoorbeeld onder een bar of werkblad te plaatsen, voor extra gekoelde opslagruimte. Deze koelkast biedt zowel betrouwbaarheid als een moderne uitstraling door de stalen behuizing met strakke zwarte coating.
Effectieve KoelingHet apparaat heeft statische koeling met een breed temperatuurbereik 0°C/+10°C, handmatige ontdooiing en eenvoudige digitale bediening met duidelijk LED-display.
Zuinig & VerantwoordDe koelkast is geclassificeerd onder energielabel B, een zeer zuinige categorie, en maakt gebruik milieuvriendelijk koelmiddel. Ook zorgt de afsluitbare én zelfsluitende deur het openen voor minder koudeverlies en daardoor minder energieverbruik.
Hoogwaardige ConstructieDe koelkast is uitgevoerd met robuuste behuizing in gecoat plaatstaal en interieur in hoogwaardig ABS kunststof. Daarnaast heeft de deur eenvoudig verwijderbare deurrubbers, voor makkelijker schoonmaken en onderhouden.
Het apparaat wordt verder geleverd met 2 verstelbare roosters, voor flexibele indeling de binnenruimte, en extra roosters zijn apart verkrijgbaar. Bovendien zorgt de combinatie stelpoten aan de voorkant en rollers aan de achterkant voor zowel stabiele plaatsing als eenvoudig verplaatsen!
Bestel de Gastro-Inox Koelkast | 200L | Zwart | 0°C/+10°C | Statisch | Wielen | 595x650x870(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Effectieve KoelingHet apparaat heeft statische koeling met een breed temperatuurbereik 0°C/+10°C, handmatige ontdooiing en eenvoudige digitale bediening met duidelijk LED-display.
Zuinig & VerantwoordDe koelkast is geclassificeerd onder energielabel B, een zeer zuinige categorie, en maakt gebruik milieuvriendelijk koelmiddel. Ook zorgt de afsluitbare én zelfsluitende deur het openen voor minder koudeverlies en daardoor minder energieverbruik.
Hoogwaardige ConstructieDe koelkast is uitgevoerd met robuuste behuizing in gecoat plaatstaal en interieur in hoogwaardig ABS kunststof. Daarnaast heeft de deur eenvoudig verwijderbare deurrubbers, voor makkelijker schoonmaken en onderhouden.
Het apparaat wordt verder geleverd met 2 verstelbare roosters, voor flexibele indeling de binnenruimte, en extra roosters zijn apart verkrijgbaar. Bovendien zorgt de combinatie stelpoten aan de voorkant en rollers aan de achterkant voor zowel stabiele plaatsing als eenvoudig verplaatsen!
Specificaties
| Bruto inhoud | 200 liter |
|---|---|
| Binnenafmetingen | B 445 x D 445 x H 665 mm |
| Materiaal | Gecoat plaatstaal (extern), ABS (intern) |
| Kleur / afwerking | Zwart (extern), wit (intern) |
| Temperatuurbereik | 0°C / +10°C |
| Koeling | Statisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Klimaatklasse | 4 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 30°C (55% RLV) |
| Ontdooiing | Handmatig |
| Isolatie | 45 mm |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 2 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Binnenverlichting | Nee |
| Deur(en) | 1 |
| Soort deur(en) | Draaideur (dicht) |
| Zelfsluitende deur(en) | Ja |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Nee |
| Slot | Ja |
| Wielen | Ja |
| Geluidsniveau | < 65 dB(A) |
| Energielabel | B |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 0,7 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 256 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,21 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 35 kg |
| Breedte | 595 mm |
| Diepte | 650 mm |
| Hoogte | 830 mm |
Bestel de Gastro-Inox Koelkast | 200L | Zwart | 0°C/+10°C | Statisch | Wielen | 595x650x870(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Gastro-Inox |
|---|---|
| Artikelnummer | 201.204 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


