Combisteel Koelkast | 1010l | Zwart/wit | +2°c/+10°c | Geforceerd | Schuifdeuren | Wielen (geremd) | 1200x730x2072(h)mm
€1.990,00
€1.492,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Koelkast | 1010l | Zwart/wit | +2°c/+10°c | Geforceerd | Schuifdeuren | Wielen (geremd) | 1200x730x2072(h)mm | 1100x595x1531(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.990,00
U bespaart €497,50 (25%)
€1.492,50 excl. btw
€1.805,93 incl. btw
Of €601,98 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7527.0115 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze strak vormgegeven koelkast CombiSteel is perfect voor het eenvoudig toegankelijk maken en tegelijkertijd aantrekkelijk etaleren dranken en andere soorten gekoelde producten.
Perfecte PresentatieHet grote glasoppevlak de schuifdeuren, de witte afwerking aan de binnekant en interne LED-verlichting zorgen dat de inhoud altijd goed zichtbaar is en optimaal wordt gepresenteerd.
Daarnaast biedt het verlichte LED-paneel bovenaan de mogelijkheid voor product- of prijsinformatie of andere bestickering, om nóg meer aandacht te genereren en impulsaankopen te stimuleren.
Krachtige KoelingDe koelkast is voorzien krachtige geforceerde koeling voor een egale koudeverdeling en snel temperatuurherstel na openen. Het temperatuurbereik +2°C/+10°C kan eenvoudig digitaal worden ingesteld met helder LED-display.
Het apparaat heeft automatische ontdooiing, maakt het gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290 en is het ook geschikt voor gebruik in zéér warme omgevingen, tot wel 38°C. Daarnaast weet je met het relatief zuinige energielabel C zeker een apparaat te hebben dat niet te veel energie verbruikt.
Optimaal GebruiksgemakDe koeling is voorzien 4 wielen, waarvan 2 geremd, voor eenvoudig verplaatsen en schoonmaken rond en onder het apparaat.
Bovendien wordt de koelkast stekkerklaar geleverd inclusief 4 verstelbare roosters per deur, voor flexibel inrichten de binnenruimte, zijn de deuren afsluitbaar en zijn extra roosters en prijskaarthouders voor op roosters los verkrijgbaar.
Let op, de productafbeeldingen zijn de smallere uitvoering met een inhoud 800 liter (artikelnr. COM-7527.0110); dit is de brede uitvoering met een inhoud 1010 liter.
Bestel de CombiSteel Koelkast | 1010L | Zwart/Wit | +2°C/+10°C | Geforceerd | Schuifdeuren | Wielen (Geremd) | 1200x730x2072(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Perfecte PresentatieHet grote glasoppevlak de schuifdeuren, de witte afwerking aan de binnekant en interne LED-verlichting zorgen dat de inhoud altijd goed zichtbaar is en optimaal wordt gepresenteerd.
Daarnaast biedt het verlichte LED-paneel bovenaan de mogelijkheid voor product- of prijsinformatie of andere bestickering, om nóg meer aandacht te genereren en impulsaankopen te stimuleren.
Krachtige KoelingDe koelkast is voorzien krachtige geforceerde koeling voor een egale koudeverdeling en snel temperatuurherstel na openen. Het temperatuurbereik +2°C/+10°C kan eenvoudig digitaal worden ingesteld met helder LED-display.
Het apparaat heeft automatische ontdooiing, maakt het gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290 en is het ook geschikt voor gebruik in zéér warme omgevingen, tot wel 38°C. Daarnaast weet je met het relatief zuinige energielabel C zeker een apparaat te hebben dat niet te veel energie verbruikt.
Optimaal GebruiksgemakDe koeling is voorzien 4 wielen, waarvan 2 geremd, voor eenvoudig verplaatsen en schoonmaken rond en onder het apparaat.
Bovendien wordt de koelkast stekkerklaar geleverd inclusief 4 verstelbare roosters per deur, voor flexibel inrichten de binnenruimte, zijn de deuren afsluitbaar en zijn extra roosters en prijskaarthouders voor op roosters los verkrijgbaar.
Let op, de productafbeeldingen zijn de smallere uitvoering met een inhoud 800 liter (artikelnr. COM-7527.0110); dit is de brede uitvoering met een inhoud 1010 liter.
Specificaties
| Bruto inhoud | 1010 liter |
|---|---|
| Binnenafmetingen | B 1100 x D 595 x H 1531 mm |
| Materiaal | Staal (poedercoating) |
| Kleur / afwerking | Zwart / wit |
| Temperatuurbereik | +2°C / +10°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 (120 g) |
| Omgevingstemperatuur | Max. 38°C |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 45 mm |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 8 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | Schuifdeuren |
| Zelfsluitende deur(en) | Ja |
| Slot | Ja |
| Wielen | Ja |
| Geluidsniveau | < 64 dB(A) |
| Energielabel | C |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 6,84 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 2497 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,13 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 199 kg |
| Breedte | 1200 mm |
| Diepte | 730 mm |
| Hoogte | 2072 mm |
Bestel de CombiSteel Koelkast | 1010L | Zwart/Wit | +2°C/+10°C | Geforceerd | Schuifdeuren | Wielen (Geremd) | 1200x730x2072(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7527.0115 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


