Combisteel Ijsvrieskast | Pro Line | 785l (54x 5l) | Rvs | -15°c/-25°c | Geforceerd | 820x920x2080(h)mm
€4.380,00
€3.285,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Ijsvrieskast | Pro Line | 785l (54x 5l) | Rvs | -15°c/-25°c | Geforceerd | 820x920x2080(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€4.380,00
U bespaart €1.095,00 (25%)
€3.285,00 excl. btw
€3.974,85 incl. btw
Of €1.324,95 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7489.5600 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Specificaties
| Serie | CombiSteel PRO LINE |
|---|---|
| Bruto inhoud | 785 liter |
| Capaciteit | 54x 5 liter (uitschepbakken) |
| Materiaal | RVS (AISI-430) |
| Temperatuurbereik | -15°C/-25°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R452a |
| Omgevingstemperatuur | Max. 32°C |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 60 mm |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 10 |
| Max. roostercapaciteit | 28 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Deur(en) | 1 |
| Soort deur(en) | Draaideur (dicht) |
| Scharnierkant | Rechts |
| Slot | Ja |
| Wielen | Optie |
| Aansluitwaarde | 0.6 kW |
| Voeding | 230 V |
| Gewicht | 176 kg |
| Breedte | 820 mm |
| Diepte | 920 mm |
| Hoogte | 2080 mm |
Bestel de CombiSteel IJsvrieskast | PRO LINE | 785L (54x 5L) | RVS | -15°C/-25°C | Geforceerd | 820x920x2080(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7489.5600 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


