Arktic by Hendi Gebaksvitrine | 360l | Rvs/zwart | 0°c/+6°c | Geforceerd | 5 Niveaus | Wielen (geremd) | ø680x1750(h)mm
€2.750,00
€2.337,50
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Arktic by Hendi Gebaksvitrine | 360l | Rvs/zwart | 0°c/+6°c | Geforceerd | 5 Niveaus | Wielen (geremd) | ø680x1750(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.750,00
U bespaart €412,50 (15%)
€2.337,50 excl. btw
€2.828,38 incl. btw
Of €942,79 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 233832 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze stijlvolle ronde gebaksvitrine Arktic by HENDI is uitgevoerd met RVS behuizing en voorzien gehard dubbelglas. De heldere interne LED-verlichting en het grote glasoppervlak zorgen ervoor dat inhoud optimaal wordt gepresenteerd.
Krachtig & ZuinigDe gebaksvitrine beschikt over krachtige geforceerde koeling met een temperatuurbereik 0°C/+6°C, automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening.
Bovendien is het apparaat voorzien energielabel B, zodat je zeker weet dat je een zuinige koeling hebt, en maakt het gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290.
Optimale PresentatieDe vitrine wordt geleverd met 4 verstelbare glazen schappen, zodat je inclusief de bodem 5 niveaus hebt om het lekkerste gebak en andere producten te etaleren.
Bovendien zorgen de apart schakelbare LED-verlichting 2 zijden en het grote glasoppervlak rondom dat de geëtaleerde producten helemaal tot hun recht komen. En de geremde zwenkwielen maken verplaatsen extra eenvoudig!
Bestel de Arktic by HENDI Gebaksvitrine | 360L | RVS/Zwart | 0°C/+6°C | Geforceerd | 5 Niveaus | Wielen (Geremd) | Ø680x1750(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Krachtig & ZuinigDe gebaksvitrine beschikt over krachtige geforceerde koeling met een temperatuurbereik 0°C/+6°C, automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening.
Bovendien is het apparaat voorzien energielabel B, zodat je zeker weet dat je een zuinige koeling hebt, en maakt het gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290.
Optimale PresentatieDe vitrine wordt geleverd met 4 verstelbare glazen schappen, zodat je inclusief de bodem 5 niveaus hebt om het lekkerste gebak en andere producten te etaleren.
Bovendien zorgen de apart schakelbare LED-verlichting 2 zijden en het grote glasoppervlak rondom dat de geëtaleerde producten helemaal tot hun recht komen. En de geremde zwenkwielen maken verplaatsen extra eenvoudig!
Specificaties
| Bruto inhoud | 360 liter |
|---|---|
| Materiaal | RVS (behuizing) / gehard dubbelglas |
| Kleur / afwerking | RVS (geborsteld) / zwart |
| Temperatuurbereik | 0°C / +6°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R600a |
| Klimaatklasse | 4 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 30°C (55% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Bediening | Digitaal |
| Niveaus | 5 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 1 |
| Zelfsluitende deur(en) | Ja |
| Scharnierkant | Rechts |
| Slot | Nee |
| Wielen | Ja |
| Energielabel | B |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 6,3 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 2301 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,46 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 122 kg |
| Breedte | Ø 680 mm |
| Hoogte | 1750 mm |
Bestel de Arktic by HENDI Gebaksvitrine | 360L | RVS/Zwart | 0°C/+6°C | Geforceerd | 5 Niveaus | Wielen (Geremd) | Ø680x1750(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 233832 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


