Arktic by Hendi Drankenkoeling | 506l | Zwart | +2°c/+10°c | Geforceerd | Draaideuren | 940x635x1983(h)mm
€1.495,00
€1.270,75
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Arktic by Hendi Drankenkoeling | 506l | Zwart | +2°c/+10°c | Geforceerd | Draaideuren | 940x635x1983(h)mm | 810x388x1470(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.495,00
U bespaart €224,25 (15%)
€1.270,75 excl. btw
€1.537,61 incl. btw
Of €512,54 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 233931 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze drankenkoeling Arktic by HENDI is uitgevoerd met een stalen behuizing met strakke zwarte poedercoating. De draaideuren hebben een groot glasoppervlak, wat samen met de interne LED-verlichting zorgt dat de inhoud goed zichtbaar is.
De compacte diepte 635 mm maakt deze koeling zeer geschikt voor situaties waar de ruimte beperkt is. Daarnaast is deze serie koelingen ook verkrijgbaar in een hoge uitvoering met 1 deur en zelfs in lage uitvoeringen met 1, 2 of 3 deuren. Zo is er voor elke inrichting een geschikte (combinatie van) koeling(en) beschikbaar.
Krachtige KoelingDe drankenkoeling is voorzien krachtige geforceerde koeling met een temperatuurbereik +2°C/+10°C, automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening.
Bovendien maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290 en is de drankenkoeling ook geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot wel 30°C.
Optimaal GebruiksgemakDe drankenkoeling wordt stekkerklaar geleverd inclusief 4 verstelbare roosters per deur en is voorzien sloten en verstelbare antislipvoeten, voor optimaal gebruiksgemak.
Bestel de Arktic by HENDI Drankenkoeling | 506L | Zwart | +2°C/+10°C | Geforceerd | Draaideuren | 940x635x1983(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De compacte diepte 635 mm maakt deze koeling zeer geschikt voor situaties waar de ruimte beperkt is. Daarnaast is deze serie koelingen ook verkrijgbaar in een hoge uitvoering met 1 deur en zelfs in lage uitvoeringen met 1, 2 of 3 deuren. Zo is er voor elke inrichting een geschikte (combinatie van) koeling(en) beschikbaar.
Krachtige KoelingDe drankenkoeling is voorzien krachtige geforceerde koeling met een temperatuurbereik +2°C/+10°C, automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening.
Bovendien maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290 en is de drankenkoeling ook geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot wel 30°C.
Optimaal GebruiksgemakDe drankenkoeling wordt stekkerklaar geleverd inclusief 4 verstelbare roosters per deur en is voorzien sloten en verstelbare antislipvoeten, voor optimaal gebruiksgemak.
Specificaties
| Bruto inhoud | 506 liter |
|---|---|
| Binnenafmetingen | B 810 x D 388 x H 1470 mm |
| Materiaal | Gelakt staal (behuizing) / aluminium (intern) |
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Temperatuurbereik | +2°C / +10°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 |
| Klimaatklasse | 4 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 30°C (55% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 8 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 2 |
| Soort deur(en) | Draaideuren (glas) |
| Slot | Ja |
| Wielen | Nee |
| Energielabel | D |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 2,4 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 876 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,37 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 94,7 kg |
| Breedte | 940 mm |
| Diepte | 635 mm |
| Hoogte | 1983 mm |
Bestel de Arktic by HENDI Drankenkoeling | 506L | Zwart | +2°C/+10°C | Geforceerd | Draaideuren | 940x635x1983(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 233931 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


